Бански

  • 1 025
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 019
Знае ли някой от къде може да се купят бански по това време? Гледах в мола, но нищо не харесах. Много ще съм благодарна ако някой ме насочи къде да търся, защото ми трябват спешно.

# 1
  • Мнения: 5 255
Ул. Солунска, между ул.Ангел Кънчев и ул.Христо белчев, има спортен магазин на два етажа /така и не му научих името/.
Та там има. На басейна Спартак също би трябвало да има.
Това в случай, че ти трябва спортен такъв.
Успех  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 847
Може да провериш и в магазина на "Скини" - ул. Неофит Рилски и Витошка - мисля, че и по това време имат някакви бански.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 019
Спортни се намират по-лесно през зимата, но не такива са ми нужни.
Благодаря за отговорите и ако има още предложения ще се радвам.  bouquet

# 4
  • Мнения: 123
Аз имам проблем с намирането на плувен бански за бременни, обиколих цяла София, но навсякъде отговорът беше, че сега не е сезон. Кой пък определя кога е сезонът? В България със сигурност не е сезон, ама на Бора-Бора си е тамън  Laughing
Лично аз стигнах до поръчката на такива, мога да дам адрес и телефон. Намерих едно студио, което шие за отбора по худ. гимнастика, както и на Албена Денкова и Максим Ставийски. Мисля че няма да е проблем за тях да ушият каквито искаш половинки, даже може и модела да си измислиш.

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 2 019

Страхотно! Харесах си няколко, но как без да ги пробвам newsm78 На манекена стоят добре, ама знам ли на мен как ще са ми?
Polyndar, нямам време да се занимавам с шиене, на 15 заминаваме, а имам и други ангажименти, иначе не е лошо като идея.

# 7
  • София
  • Мнения: 771
Виж в Seven seconds, Триумф или други по-заредени магазини за бельо.

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
в МОЛ-а, в Спидо магазина и бански-трепач. Не знам какво не си им харесала...?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 019
в МОЛ-а, в Спидо магазина и бански-трепач. Не знам какво не си им харесала...?

Не ми харесаха, защото са спортни модели, аз искам бански за плаж, нещо по-така Wink
Намерих си на Солунска в един магазин на Триумф, много свежи с малко паетки, вече съм спокойна.
Магазинът се намира близо до Витошка и продават бански на Bluepoint намалени от 59лв. на 30лв., а по-нагоре близо до Христо Ботев има друг магазин, в който има сравнително голям избор на Делфина, но не си харесах десен. Освен това се обаждах в склада на Делфина и ми казаха, че от там също може да се пазарува и да се пробва, но неудобството е, че предварително трябва да си избереш модел, защото са им в кашони и няма как да се видят.
Това е за тези, които се интересуват Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт