Отзиви за Д-р Мустаков

  • 11 879
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Съмняват се,че детето ми има алергия препоръчаха ми Д-р Мустаков като такъв.Въпроса ми е имате ли наблюдения и отзиви от този доктор?

# 1
  • Мнения: 911
Детето от първия брак на мъжа ми има алергии - казвам "алергии", защото бяха няколко, много тежки - от доста години ходи при този лекар. Доколкото знам е светило в областта си. Трябва да си запишете час предварително.
Водят детето на частно при него, но наскоро разбрах, че ЗК предвижда клинична пътека или нещо подобно за такива деца, така че провери имаш ли право на безплатен преглед.

# 2
  • Мнения: 5 140
Много добър доктор и специалист.
Водих Ния при него, но в Александровска болница.
Записах час 2 месеца предварително, а иначе частният му кабинет е при Петте кюшета.

# 3
  • София
  • Мнения: 244
Не съм доволна от него, бяхме няколко пъти в частния му кабинет, изписва едни и същи медикаменти на повечето деца (Фенистил, Тридерм, Кузихром), плюс диета, държи да се направят кръвни тстове след навършване на 6 месеца, а  те са безсмислени, защото в такава ранна възраст дават кръстосани резултати, нищо от предписаното от него лечение не помогна на дъщеря ми и спрях да я водя. Иначе е много мил и любезен, внимателен, но за мен е небяснимо защо е такова "светило". Но като му излезе веднъж име на човек, така е. Дано помогне на вас и по-скоро, дано не сте алергични Laughing

# 4
  • Мнения: 5 531
Не съм доволна от него, бяхме няколко пъти в частния му кабинет, изписва едни и същи медикаменти на повечето деца (Фенистил, Тридерм, Кузихром), плюс диета, държи да се направят кръвни тстове след навършване на 6 месеца, а  те са безсмислени, защото в такава ранна възраст дават кръстосани резултати, нищо от предписаното от него лечение не помогна на дъщеря ми и спрях да я водя. Иначе е много мил и любезен, внимателен, но за мен е небяснимо защо е такова "светило". Но като му излезе веднъж име на човек, така е. Дано помогне на вас и по-скоро, дано не сте алергични Laughing
Peace

# 5
  • Мнения: 2 531
Не съм доволна от него, бяхме няколко пъти в частния му кабинет, изписва едни и същи медикаменти на повечето деца (Фенистил, Тридерм, Кузихром), плюс диета, държи да се направят кръвни тстове след навършване на 6 месеца, а  те са безсмислени, защото в такава ранна възраст дават кръстосани резултати, нищо от предписаното от него лечение не помогна на дъщеря ми и спрях да я водя. Иначе е много мил и любезен, внимателен, но за мен е небяснимо защо е такова "светило". Но като му излезе веднъж име на човек, така е. Дано помогне на вас и по-скоро, дано не сте алергични Laughing
Peace
ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ НЯКОЙ ОТ  КОЙТО СТЕ ДОВОЛНИ???

# 6
  • Мнения: 539
баща му Д-р Мустаков старши, който почина наскоро, е бил голямо светило в алергологията.

# 7
  • София
  • Мнения: 244
Да, и аз така съм чувала за баща му.
Вени, за съжаление опитът ми с алерголозите не е особено успешен, след Мустаков ходихме при Рачева в Алесандровска болница, работят в един и същи кабинет с него, пак ми беше горещо препоръчана, но и тя не ни помогна кой знае колко. Били сме и при Бъчварова в Медицински център "Детско здраве"-нищо особено. Всички в крайна сметка изписват или кортизони, или Елидел, към който аз лично съм предубедена, не ми казват нищо ново за захранането, от форумите научавам повече, отколкото от лекарите. Отказах се да ги посещавам засега. Все пак зависи в какво се изразява алергията при вас, дали е само обрив, или има и кашлица и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт