Фреш и повръщане

  • 3 153
  • 6
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 100
Искам да ви попитам мамчета, може ли фреш от грейпфрут и портокал да е причинз за повръщане?

Вече почти месец давам на Габи всеки месец, прясно изцеден фреш от двата плода вечер.
Досега ниаикви проблеми нямаше, Габи много го обича, а аз бях много щастлива че пие Грейпфрут, защото е много полезен.

От 3-4 Дни обаче, като изпие сока и повръща. Нищо не я боли, не и е лошо, просто изведъж го връща и това е.
Един ден не и давах, за да си почина и не повърна, снощи пак изпи една чаша и пак.

Дали не и дразни стомахчто, но преди го пиеше без проблем.Дали е от нещо друго?

# 1
  • Мнения: 207
ама аз не разбрах защо вечер го даваш този фреш
този фреш се усвоява най пълноценно сутрин ,но не на гладно
естествено ,че може да и раздразни коремчето вечер

# 2
  • Мнения: 872
Точно цитрусите-лимон, грейпфрут, портокал, мандарини не се дават на гладно, дразнят стомаха.Не се отнася само за деца ,но и за възрастните.

# 3
  • Мнения: 5 362
Точно цитрусите-лимон, грейпфрут, портокал, мандарини не се дават на гладно, дразнят стомаха.Не се отнася само за деца ,но и за възрастните.
Peace

# 4
  • Мнения: 1 883
Не ми се вярва да е от фреша. Давам и на двете по 1л , разпределен през целия ден  и не съм имала подобни проблеми до сега. newsm78

# 5
  • Мнения: 511
може да е от кикелините които съдържа.даваи го разпокъсано през целия ден и задължително разреден

# 6
  • Мнения: 2 006
Най-вероятно е от фреша!Аз като една патка с гастрит (които не ми правеше проблеми месеци наред) пиех всяка сутрин фреш на гладно около два месеца и в момента стомаха ми е сериозно раздразнен и ми се гади Tired
Спри да даваш фреш за седмица две и прецени .
Ако решиш после пак да даваш-нека е час/два след закуската Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт