мъртво бебе, недостатъчна плацента

  • 6 948
  • 43
  •   1
Отговори
  • Varna
  • Мнения: 38
Здравейте
Исках да ви кажа на всички да ме изтриете от чакащите бебе през март.
На 29-ти ходих на видеозон и доктора видя че бебето не е живо.Приеха ме веднага на същия ден в АГ - Варна и предизвикаха раждане.Искам от тук да благодаря на Д-р Мичев че беше до край с мен, невероятен професионалист.
Бебето е починало, защото плацентата не е била достатъчна да се храни, била е 2-3пъти по-малка от нормалното.Доктора каза че не се знае от какво се получава това, но може да се забележи само в напреднала бременност.
Аз май съм добре физически, но ми липсва бебенцето.
 На всички очакващи бебета пожелавам много здраве, късмет и здрави бебенца.
галка

# 1
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Силна прегрътка и много съжалявам за преживяното!!
Не мога да ти казвам вдигни глава и давай напред защото звучи тъпо и като клише ,но от сърце ти пожелавам следващия път когато и да е той да имаш най прекрасното същество!

# 2
  • Мнения: 276
Горе главата мила!!! Силен дух  и само позитивни мисли за красиво близко бъдеще ти желая от сърце!След лошото винаги идва добро вярвай в това!

# 3
  • Мнения: 192
Топла прегръдка и от мен, Галка. Много мъчно ми стана.
Бъди силна.

# 4
  • София
  • Мнения: 8 275
Съжаляввам много за загубата ти, човек не може да знае как точно се чустваш, не знам какво да кажа, въпреки че много близки приятели загубиха детецето си броени дни след раждането (дори да съчустваш, болката не вярвам да намалява), прегръщам те и
стискам ти палци в бъдеще(на тях сега им се усмихва една малка принцеса). 

# 5
  • Мнения: 924
Искрено съжалявам за случилото се. Стискам ти палци и гледай напред!

# 6
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Съжелявам, дано следващия път се получи!!
Искрени прегръдки - горе главата!!!

# 7
  • Мнения: 907
Прегръдки и от мен! Дано скоро да си пак в клуба на очакващите и следващия път всичко да завърши благопулучно!

# 8
  • Попово
  • Мнения: 687
Силна прегръдка  Hug и винаги има следващ път Naughty, не се отчайвай и гледай напред. Живот и зраве догодина да си имаш здраво бебче, аз също сега очаквам след такава загуба и ти желая всичко най-добро и пълно възстановяване физическо и психическо   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 232
Галка страшно съжалявам мила,прегръщам те силно Hug

# 10
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Миличка прегръщам те силно и ти пожелавам по-лесно да се справиш с болката. И в скоро време да има човече, на което да се радваш и да не мислиш, за това което загуби.
Бъди силна.

# 11
  • Мнения: 221
Най-искрено съжалявам за загубата ти. Надявам се бързо да намериш  сили и да преодолееш болката си Praynig
Сигурна съм, че от тук нататък те чакат само хубави неща - бъди много много силна!!!

# 12
Много съжалявам за случилото се , бъди силна и гледай напред сигурна съм че следващия път всичко ще е наред.

# 13
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Галка, искрено съжалявам за случилото се. Дръж се!

# 14
  • Мнения: 319
Това, което не ни убива, ни прави по-силни. Дано тази загуба те направи по-силна и да е предвестник на само хубави неща Praynig

Общи условия

Активация на акаунт