как протича алергична реакция

  • 1 366
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 423
моля кажете ми как протича една алергична реакция и 6 пъпки по дупето повод ли са за притеснение
аз все си мисля,че алергичната реакция протича бурно и неможе да се сбърка с друго-права ли съм

просто съм адски назад със захранването-днес дадох пюре от сливи и се появиха тия пъпки по дупето и една по бузката newsm78

мерси предварително Hug

# 1
  • Мнения: 69
Ние имахме на два пъти алергия към храна така и неразбрах ме точно коя,но  при нас се появяваха много ситни около гърдичките,по дупето не сме имали и изчезват от самосебе си зо едно денонощие
Откривах ги сутрин и веднага я водих при педито но тя само ме успокояваше че ще минат
А това че са на дупето може би е от памперса  newsm78
За всеки случаи консултирай се  с  личната Не се притеснявй да я питаш за всичко .Аз на моята звънях и за най -малкото но тя е много готина

# 2
  • Мнения: 2 309
На твое място бих спряла това пюре, по принцип пъпки по дупето може да са признак за алергия.

Алис е проявила алергия към 3 неща да момента /сини сливи - като вас, праскова и една каша с портокал/, обривите бяха от ситни пъпчици по гърдите, коремчето и гръбчето.

Що се отнася до бурното протичане на някои алергии - недай Боже - може да има задух или подуване.

Спри ги тия сливи за всеки случай, не са бог знае колко ценни, лятото ще си ги хапва пресни Wink

# 3
  • Мнения: 3 423
мерси за отговорите  bouquet
аз ги намазах с кремче на мустела и днес ги няма
чудя се
мисля си че алергията все пак би трябвало да е по очевидна newsm78не чак задух но поне пъпчиците да са като обрив-тоест поне една до друга и повечко newsm78 newsm78

# 4
Ние пък забелязахме малки черни пъпчици(като тези през пуберитета) , на дупето?От няколко дни сме на кухня и също се притесняваме да не е алергия , но не сме сигурни, затова ще идем да видим джипито какво мисли по въпроса.

# 5
  • Мнения: 3 423
Ние пък забелязахме малки черни пъпчици(като тези през пуберитета) , на дупето?От няколко дни сме на кухня и също се притесняваме да не е алергия , но не сме сигурни, затова ще идем да видим джипито какво мисли по въпроса.

пробвай и ти с Мустела или Бюбхен за дупе-може да минат newsm78

# 6
  • Мнения: 481
Нашето бебе е със светла и чувствителна кожа и откакто се е родило непрекъснато е с пъпки по бузките. Сменяхме козметика, дрехи и аз пазих диета, но всичко имаше временен ефект. Сега започваме да се захранваме и се чудя как да различа дежурните пъпчици по бузките от алергия към нова храна? За сега съм въвела само оризова каша и елда и вчера дадох тиква за първи път. Днес има малко повече пъпчици по бузките, но по тялото няма изобщо. Може ли да е реакция към тиквата?

Общи условия

Активация на акаунт