Диета "Японско чудо" - 3 част

  • 26 311
  • 304
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 169
                      Правила:   smile3523

1. Уважавайте се и се подкрепяйте 
2. За да има по-добър ефект диетата трябва да се спортува
3. Пийте не по-малко от 1,5-2,0 л. вода
4. Необходимо ви е воля за да успеете
5. Постарайте се да спазвате диетата 
6. Ако диетата не ви понася я спрете незабавно 
7. Редовно давайте отчет   


Японско чудо
Предлагам ви една диета, с която можете да отслабнете
до 10 килограма и да запазите теглото си в продължение
на 2-3 години

1 -ви ден

Закуска - горчиво кафе kaffeetrmker_2                                                                                   
Обяд - две твърдо сварени яйца  kyllmg   
Вечеря - парче месо, салата с лимон  eat   

2-ри ден

Закуска - чаша горчиво кафе, парче сухар  kaffeetrmker_2   
Обяд - две твърдо сварени яйца  kyllmg   
Вечеря - парче шунка, салата, чаена чаша кисело мляко  eat 

3-ти ден

Закуска - чаша горчиво кафе  kaffeetrmker_2   
Обяд - зеленчуци , плодове   eat
Вечеря - две твърдо сварени яйца   kyllmg

4-ти ден

Закуска - чаша горчиво кафе  kaffeetrmker_2 
Обяд - 2 твърдо сварени яйца, сок от моркови  kyllmg
Вечеря - две твърдо сварени яйца, шунка , салата   eat

5-ти ден

Закуска - чаша горчиво кафе  kaffeetrmker_2 
Обяд - риба печена с домат   eat
Вечеря - прескача се  nazemiata 

6-ти ден

Закуска - чаша горчиво кафе  kaffeetrmker_2 
Обяд - две големи парчета пилешко месо  eat   
Вечеря - две твърдо сварени яйца и настърган морков   kyllmg

7-ми ден

Закуска - чаша горчиво кафе  kaffeetrmker_2   
Обяд - парче месо, плод  eat 
Вечеря - по желание  newsm55 

Продължителността е 14 дни
Кафето може да се замени с чай без захар.
През първата седмица ще намалите теглото си
от 5-7 килограма. През втората седмица ? с по
500 грама всеки ден. Не трябва да се консумират
сол, захар и алкохол. От 7 до 14 ден диетата се
повтаря в същия ред. Стриктно изпълнената диета
гарантира 3 години запазване на постигнатото тегло.
Тези които не могат да издържат когато огладнеят
 много да си хапнат един плод или зеленчук.





Потребностите на човешкия организъм от вода са
равностойни на потребностите му от хранителни
вещества и енергия.
Водата представлява 65-70% от телесната маса на
възрастния човек. Значението и за организма е огромно
и твърде многообразно, тъй като всички жизнени процеси
са свързани с нея. Във водата се разтварят хранителните
вещества. С водата се извеждат от организма и отпадните
вещества. Без нея по същество не е възможно протичането
на обмяната на веществата в организма.
Известна част от телесната вода се образува при
окисляването на мазнините, въглехидратите и белтъците.
Натрупването на водата в организма се осъществява главно
в мускулите и кожата.
Основната и част, която се изразходва за водния
баланс на организма, се отделя с урината.



Нормално е след известен период от време докато сме на диета
да спре процеса на отслабване понеже на организма му е
необходимо време, за да свикне с този начин на хранене
и се получава задържане на килограмите. Това не е причина
да се отказвате след няколко дена процеса на слабеене ще се възстанови.



Постижения :   goodscale

EMANOELITA - 7 дена (-5 kг.)
Scorpi - 6 дена (-5 кг.)
petjia - 3 дена(-1 kг.)
vania_ltz - 2 дена (-1 кг.)
Iva_7 - 2 дена (-1кг.)
cindarella - 2 дена (-1,5кг.)
d_velinova -  3 дена (-1кг.)
еLiTu - 4 дена (-1,2 кг.)
Vodka_s_led - 3 дена (-1 кг.)
Serene - 3 дена (-2кг.)
Noia - започва от днес  Wink

Завършили успешно диетата :    moresmile

Lennie - 14 дена (-10,5 кг.)
Aetera - 7 дена (-4 кг.)


Любопитно :
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=17&id=2557&page=6
http://www.tialoto.bg/article.php?cat=17&id=3358&page=4


Стари теми :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=143301.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158039.0

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 22:28 от GlaDneSS

# 1
  • Мнения: 1 169
Хайде ако има някои пропуснат да свирка или не е дал данни или аз не съм ги видяла и се извинявам ако е така
повече успехи в новата темичка   bouquet

# 2
  • Мнения: 488
Повтарям си постинга от предната тема, с копи, щото не ми се ще да се повтарям... Цитирам(себе си, де):
Не съм наминавала скоро, но не съм ви забравила.   За успокоение на тези, които си мислят , че само на тях им е зле... Да, така е...   Ако положението стане нетърпимо, по-добре спрете, прегрешете и почнете отначало... Нещо като мен...  
Аз днес съм 61.100 кг, талията ми не е мръднала  68, ханша -също е все още 95. Така и не разбрах как "изчезнаха" по 5 см и от двете мерки.  
Тая седмица редовно прегрешавам, но поне през ден обядвам по 1-2 яйчица  
Вечерите - казах - са най-трудни при мен, затова си взех Инхуа (поръчах си го в частна аптека, петата поред в която питах - само там не ме гледаха като паднала от Луната и ми го доставиха). Втори ден го пия.
Диетата ми е японската, в леко побългарен вариант - следствие от лично творческо вдъхновение  
Не следвам точната последователност на приема на храни (не че има кой знае какво разнообразие и избор). Ям основно - познайте какво! - яйца, мн.салати, месото почти изчезна и го замених с прясно мляко (без него не мога) и от време на време мъъъъничко сиренце бяло, саламурено. В този вид диетата не ме кара да припадам от глад и е по-поносима. И ДЕЙСТВА!!!. Общо, откакто съм започнала (старта бе с 64, цел 52кг) съм с минус 2.900 кг, за мерките в см вече казах.
Утре се надявам да успея да полунувам  
Споделям, не защото съм достоен пример за подражание, ама поне при мен точно така се получават резултатите  
Никакъв хляб, без захар(само подсладител в кафето), почти без сол(в сиренето е солта, иначе - никаква, а него го слагам за подправка на салатата веднъж на 3 дни), без мазнини.

Почивните дни бях качила 2,5 кг .  Смъкнах ги обратно. Продължавам, но ще си пия Инхуа-та  и (ще ми се да издържа) утре ще съм само на течности(лунната)...
Толкоз за моя отчет.
Дългичко стана, ама като съм отсъствала 3-4 дни... Единия компютър ми е на ремонт вече седмица, а до тоя трудно се дореждам, щот има много домашна навалица  
Интересно ми е, утре какво ще сочи кантарчето. Днес съм на закуска кафе с мляко 2 пъти, 2 яйца обяд, 8-10 мандарини сл.обяд и купа салата с малко сирене за вечеря (тая яма в стомаха трябва да се запълни  ) + 3 пъти Инхуа.
Така... отчетох се, надявам се пълно, без шикалкавене, като на изповед. Не зная кога ще докопам пак компютър, но ви бравирам и подкрепят изцяло и от сърце!   Hug  bouquet Добре дошли и на новопостъпилите в клуба през дните, в които съм отсъствала   bouquet Нито съм се отказала, нито съм ви забравила. Пак чао, щото май ставам досадна...
Гладнес, имаш ми данните, ама още не съм за заглавната страница...  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 169
Цитат
Гладнес, имаш ми данните, ама още не съм за заглавната страница...  newsm78

За колко дена ги свали тия 2,9 кг.

# 4
  • Мнения: 3 461
Gladness,чудесно оформление  bouquet

Успех на всички в новата темичка,нова тема,нов късмет,нови постижения Wink

# 5
  • Мнения: 488
Цитат
Гладнес, имаш ми данните, ама още не съм за заглавната страница...  newsm78

За колко дена ги свали тия 2,9 кг.
Първо ги свалих за 6 дни само с японската (същите -2,9 кг ), после качих 1,300 кг през почивните дни(толкова бях на 30.01), от пн пак минах на японската в по-свободен стил и в момента си "върнах" резултата. Затова , при амплитудно движение и заиграване с плюсове и минуси, от началото 20.01. до днес 01.02. аритметиката показва следното: 64.000кг (на 20-ти) минус 61.100 кг(01.02.сутринта)=2.900кг. Сантиметрите- талия и ханш - по минус 5 см и от двете.
Не съм за таблото на отличниците, но не мога да кажа, че мрънкам от този резултат. Зная колко много нещо, все извън всички възможни диети, изядох сб и нд.
Старая се, без да се изнасилвам и , макар и не стрикно, се придържам към менюто от японската. За сега 6 дни плътно по график и грамаж, по диетата, ми стигат. А, пропуснах да кажа, че и припадах в петък - от тогава взех да квиввам от правия път.

Последна редакция: чт, 01 фев 2007, 21:14 от maca-keraca

# 6
  • Мнения: 1 169
Първо ги свалих за 6 дни само с японската (същите -2,9 кг ), после качих 1,300 кг през почивните дни(толкова бях на 30.01), от пн пак минах на японската в по-свободен стил и в момента си "върнах" резултата. Затова , при амплитудно движение и заиграване с плюсове и минуси, от началото 20.01. до днес 01.02. аритметиката показва следното: 64.000кг (на 20-ти) минус 61.100 кг(01.02.сутринта)=2.900кг.
Не съм за таблото на отличниците, но не мога да кажа, че мрънкам от този резултат. Зная колко много нещо, все извън всички възможни диети, изядох сб и нд.
Старая се, без да се изнасилвам и , макар и не стрикно, се придържам към менюто от японската. За сега 6 дни плътно по график и грамаж, по диетата, ми стигат. А, пропуснах да кажа, че и припадах в петък - от тогава взех да квиввам от правия път.

Добре щом не желаеш няма да те пиша там
а ти да внимаваш и да се пазиш не е хубаво това че си пипаднала по добре се храни нормално и по здравословно отколкото да е мъчиш така  Naughty  bouquet

# 7
  • Мнения: 488
Нали точно за това кривнах от правия път  Rolling Eyes Но сега, на яйчица, плюс мляко, плюс плодове и зеленчуци, риба и чат-пат сирене и чай Инхуа редовно, мисля да вляза в правия път. И да не припадам вече... Laughing

# 8
Мили японки, чета ви от 5 дни, от тогава съм на диетата. Е, като прегладнея, хапвам си тайно от мене мандарина или сухарче. Нямам кантарче, но е приказно усещането за свободни панталони.

# 9
eLiTu и на мен ми е завършващ 4ти ден  Wink
Тази пуста температура не спада,пак е много висока  Sad поне нямам проблеми с апетита сега  Laughing
maca-keraca и аз съм припадала не веднъж когато съм започвала диета...не е много приятно  Confused
Хайде момичета стягайте се, че идва пролетта..късите блузки и полички  Wink Wink
Успех на всички!  Hug  bouquet

# 10
  • Мнения: 6 958
Здравейте слабеещи дами   bouquet Първо искам да ви кажа, че ви чета всеки ден и много много ви се възхищавам   bouquet Искам да пожелая успех на всички ви   bouquet

Имам едно въпросче към по вещите в темата  Hug Въпросчето ми е следното: Чаят ''Инхуа'' всички ли го пиете, т.е. може ли без него, като го заменя с кафе ''Витаголд'' (някой, ако го пие, моля да сподели)? Или изобщо като вид какво кафе пиете?

В момента захранвам от режима плодове и чай с мед и следващата седмица минавам на Японско чудо или Рене Зелуегър... Имам известни колебания относно яйчицата, не съм много сигурна че са за мен, понеже гледам да избягвам въглехидратни храни, но мога да се пробвам, ако реша ще се включа при вас, ако не аз пак ще се включа рано или късно, но първо може да пробвам с нещо друго, докато нацеля режима, който ми понася...

Евентуално до нови срещи   bouquet

# 11
  • Мнения: 6 167
ето меее, записвам се. Peace
още една седмица 'почивка' и пак почвам.

с нетърпение чакам, да се влея пак в редиците  Mr. Green
на 17ти февруари отиваме на топло място, аз трябва да съм с още поне 6-7 кг по-малко.
имам 16 дни, мисля, че е реално. ноооо, както казах и преди няколко дни - спрях да отслабвам, независимо , че режимът ми не е много променен. дали ще почне пак.... Sad

# 12
  • Мнения: 448
Здравейте момичета! Запалихте ме и мен и вече имам един ден диета, утре втори. Лошото е че нямам кантар, ама дрехите ще са ми мерило! Успех на всички!  bouquet

# 13
  • Мнения: 488
спрях да отслабвам, независимо , че режимът ми не е много променен. дали ще почне пак.... Sad
Защо не съчетаеш с чай Инхуа? Става по-бързо, като че ли... Shocked
А и утре имаш шанс за "лунната"...
Причината ти е напълно уважителна Laughing

# 14
  • Мнения: 158
Здравейте и от мен Grinning
Аз преди време бях на тази диета и да си призная свалих даже повече от 8кг за една седмица newsm44
Обаче след като видях, колко "лесно" ги свалих се отпуснах и пак надебелях Sad
Сега съм  Animal Pig 70кг и съм висока 170см, целта ми е 58кг, е може  да се приема и 60кг.
Казвам Ви не мога да се понасям физически и психически, не мога да вляза в нито една дреха, нищо не ми става smile3511
И реших от утре и аз почвам Японското, знам че е много трудно, но вече се мразя, а и детенце тази вечер направо ме разби, каза ми: "Мамо много си дебела, я си виж корема и дупето...искам пак да си бъдеш като преди, сега си много дебела"..... smile3518
Така, че  това е бройте ме и мен.....


Общи условия

Активация на акаунт