Чували ли сте бебето да се вади от водата за вратлето?

  • 4 117
  • 112
  •   1
Отговори
Някой чувал ли е такова нещо? Свекито иска да вади сина ми от ваничката по този начин след къпане, а аз съм против. Твърди, че по този начин щял да му се оформи хубав врат??????????

# 1
  • Мнения: 47 963
никога не съм го чувала и никога не бих го направила ooooh!не сте ли чували че вратлето на бебето трябва да се придържа допълнително,а не да се дърпа?!най -много да го увредите трайно,ако това не ви притеснява-действай Tired

# 2
  • Мнения: 639
Да чувала съм! И съм чувала за разкъсани и разтегнати мускулни влакна, сухожилия и дори трайни увреждания! Не и позволявай това!  #Cussing out

# 3
  • Мнения: 330
Не съм чувала подобна глупост, а и не мога да си го представя това вадене на бебето от водата за вратлето.  Rolling Eyes
На твое място не бих позволила.  Stop
И как така да му се оформи хубав врат...че то има ли не хубав? newsm78

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 580
На какви ли не глупости човек може да се наслуша. Малките бебета просто нямат врат. Свеки да не се е притеснила внук й да остане без врат Joy. Вратлето после започва да се източва. Главата на малките бебенца е просто като насадена. Навсякъде можеш да го прочетеш и да го видиш на картинка дори - дават го при развитието на децата. Това си е по природа. И моят син нямаше вратле, но сега да видите какво е сладкооо Heart Eyes. Просто не мога да спра да го целувам.  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 11 003
Чувала съм, че не бива да се вади така  Naughty

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Майка ми ми е разказвала как преди години бабите са правели така.Не позволявай подобна глупост да направят с бебето ти.И Тери нямаше вратле като бебе,но вече си има без да сме прилагали подобни методи.

# 7
  • Мнения: 270
За първи път чувам подобно нещо.Моят съвет е - не го правете!

# 8
  • София
  • Мнения: 978
Е, това вече е голяма простотия. Това да не е коте, че да го мандахерцаш така напред-назад. Ужас, аз никога не бих позволила такова нещо

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 354
4uvala sam, no ne bih go pozvolila

# 10
  • Мнения: 750
Малее...ми тя свекърва ти,що не вземе да го вади от водата за краката...4е да му се оформят хубави крака..,манекен да го направите Thinking!Бе тая жена наред ли е... ShockedНе и позволявай такива неща!Неще ли да го повиваш в пелени и да го престягаш опънат като къделка....както са правили едно време Confused!Не го прави!!! Naughty

# 11
  • Мнения: 1 267
не това е направо чудовищно. не искам да коментирам повече това изключително невежество

# 12
  • Мнения: 999
Само  #2gunfireза хората които го правят

# 13
  • Мнения: 1 668
не това е направо чудовищно. не искам да коментирам повече това изключително невежество
Naughty

# 14
  • София
  • Мнения: 1 345
мамите са казали, но и аз да кажа своето мнение. Вратлето е доста нежно не смятам,че ще допринесе нещо хубаво тази манипулация

Общи условия

Активация на акаунт