болка в бъбреците или .....

  • 822
  • 1
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 195
Здравейте мили майчета. Ще се радвам на всеки отговор от мами, имали проблеми с бъбреците по време на бременността. В събота и неделя имах доста сериозни болки в областта на бъбреците и особено в дясно. В понеделник отидох до моя гинеколог, той ми направи бърз тест на урината с лентичка и каза, че няма нищо притеснително. Изписа ми но-шпа и спазмалгон. Пусна ми  и изследвания на урината в лаборатория. Вчера му се обадих и ми каза, че резултатите са добри и най-вероятно е тръгнало някакво камъче или песъчинка : 1-2 еритроцита, 2-3 левкоцита и опалисценция 3-4. Е, да, ама мен продължава да си ме боли вече 6-ти ден, сравнително по-слабо, но болка пак има, все едно нещо ме върти точно на едно и също място. Може ли да не е от бъбреците, а нещо друго, примерно някакъв нерв. Интересно, че до обяд и през нощта не ме боли.

# 1
  • София
  • Мнения: 607
Защо не  помолиш гинеколога да ти даде направление за нефролог . Може пък бебо да притиска нещо ,но един ехограв при специалист на никого няма да навреди.
Аз имам проблемни бъбреци и през двете бременности съм ходила на прегледи при нефролог. Peace

Общи условия

Активация на акаунт