Празнуване на 9-ти рожден ден на госпожица

  • 711
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 240
Здравейте! Знам , че по темата рожден ден е изписано много.Но в момента не мога да включа търсачката.На 27.02. дъщеря ми има рожден ден , навършва 9 години.Чудя се какво парти да и измисля и къде.Мисля, че за детските клубове е голяма. Преди няколко месеца четох за празнуване в пицария и забавление с дисководещ. Много ме е яд , че не си записах телефона.Моля ви помагайте!

# 1
  • Мнения: 2 700
Ако не държиш да е в пицария, друга версия е в Jimmy's Арена. Там празнувахме 8-я РД на дъщеря ми, която остана доволна (аз не толкова). Мястото си има своите недостатъци:
- часовете са малко странни - ако не се лъжа вечерният вариант беше от 17,30 до 19,30, а дневният някъде към 13,00 (пада се по едно мероприятие на ден)
- менюто е от хапки на Panini / на някои деца им хареса, на други не/
- тортата е сладоледена и задължителна / от заведението е и нямаш право да вкарваш външна/. Някои майки може да се възпротивят, че сладолед през зимата не е добре, но на децата подчертано им хареса.

Иначе беше с DJ аниматор, който им направи доста игри. След като свърши така наречената дискотека настана пълен хаос. Децата нямаше какво да правят, започнаха да търчат из цялото заведение и волю неволю се наложи да си тръгнем почти веднага.
Масата за родители е разположена над  дансинга и музиката звучи доста силно.
Ценово подчертано не е драматично (няма наем на зала, а се плаща само за DJ + консумация).

Като цяло не го препоръчвам "горещо", но е изход, особено през зимния сезон.

# 2
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Здравейте! Знам , че по темата рожден ден е изписано много.Но в момента не мога да включа търсачката.На 27.02. дъщеря ми има рожден ден , навършва 9 години.Чудя се какво парти да и измисля и къде.Мисля, че за детските клубове е голяма. Преди няколко месеца четох за празнуване в пицария и забавление с дисководещ. Много ме е яд , че не си записах телефона.Моля ви помагайте!

пратих ти тел. на Dj на лични
аз лично бях доволна забавляваше децата много добре. Те вече са големи за тези детски клубове.

Общи условия

Активация на акаунт