Спешно!!! Помощ !!! от италианските мами

  • 986
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 425
Моля ви се мамчета за помощ...

Майка ми работеше в Италия, в неделя получава инфаркт и спира сърцето. Докато викнат бърза помощ никой не я реанимира и мозъка не се снабдява с кислород. В момента е в болница в Сиена, в кома.

Сестра ми и баща ми са при нея, обаче не могат да си намерят някаква евтина квартира, за да могат да са близо до нея.Те живеят в момент а при приятелка близо до Пиза.
 Моля  Praynig Praynig, ако знаете някой, нещо, църква, Каритас или каквото и да е да споделите.

Извинявам се за объркания постинг, просто ми е много тежко  Cry Cry

# 1
  • Мнения: 5 475
Кате,май от Сиена нямаме никой. newsm78 Едно от момичетата живее в Ливорно,нои то е далечко... Rolling Eyes
Единственото,което намерих е адреса и телефона на Каритас

Caritas Diocesana (Centralino)
Via Diana, 4
53100 Siena (SI)
0577 280643
 
и този

Centro Ascolto Caritas
Via Di Spugna, 85
53034 Colle Di Val D'Elsa (SI)
0577 920332


Може да се обадят да попитат или направо да говорят с парокото на някоя църква.
 
 Успех   Peace и стискам палци на майка ти.  Praynig Praynig Praynig

# 2
  • Мнения: 6 167
Съжалявам за майка ти, Катя!!
Това, което мога да направя от компютъра си е да намеря контактите на Каритас - Сиена

SEDE:
Via della Diana, 4
53100 Siena
tel. 0577-280643
fax 0577-271099
caritas@caritas-siena.org

както  и на Червен Кръст - Сиена

 Comitato Provinciale CRI
Via del Poggio, 22
53100 - SIENA - ( SI )    Telefono:
  0577 / 280009 
Invia un messaggio di posta elettronica al Comitato Centrale   Fax:
  0577 / 247163 

могат да се обадят и да питат. сигурно от там ще ги насочат на някъде, нали с питане и до цариград се стига...
също защо не отидат в някоя църква и директно да попитат някой свещенник.
те сигурно знаят....

Дано всичко да е наред!

# 3
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Боже,Кате,ужасно съжалявам .  Sad  Ще стискам силно палци  Praynig
Дойде ми на ум неЩо друго. Знам,4е някои болници ти съдействат за намирането на квартири тъй като на много хора им се налага да провеждат дълготрайно ле4ение и през това време трябва все някъде да живеят. Ако искаШ пиШи ми как се казва болницата,Ще се обадя да питам дали не могат да помогнат. Thinking

# 4
  • Мнения: 1 425
Благодаря ви много   bouquet  bouquet! Сега изпратих адресите и тел. на сестра ми, дано да им помогнат.

mcdirock, болницата е университетска болница в Сиена. Телефон знам само на интензивното отделение, болницата има страница, ама като нищо не разбирам http://www.ao-siena.toscana.it/


Благодаря още веднъж   bouquet  bouquet

# 5
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Благодаря ви много   bouquet  bouquet! Сега изпратих адресите и тел. на сестра ми, дано да им помогнат.

mcdirock, болницата е университетска болница в Сиена. Телефон знам само на интензивното отделение, болницата има страница, ама като нищо не разбирам http://www.ao-siena.toscana.it/


Благодаря още веднъж   bouquet  bouquet


Kate otivam da vidja saita i 6te im zvunna da popitam.Posle 6te dokladvam  Peace

# 6
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Сега про4етох в сайта,4е болницата е подписала споразумения с някои хотели в зоната,за от 10 до 30% отстъпка от цената. Има списък на хотелите. ПиШе,4е трябва да се вземе документ от болницата,който да удостоверява,4е 4овека е приет там и да се представи в хотела.
Кате татко ти и сестра ти как са с италианото?
Ето това е списъка на хотелите

http://www.ao-siena.toscana.it/soggiorno.htm

# 7
  • Мнения: 1 425
Благодаря ти   bouquet. Сега ще им кажа за тези хотели.

Нито баща ми, нито сестра ми знаят италиански, но има една жена с тях, тя им е преводачката, така че няма проблеми. Сестра ми знае английски и немски, но май няма да помогнат много в Италия  Confused.

# 8
  • Мнения: 7 914
Катя, много съжелявам за случилото се с майчето ви! Hug Бъдете силни  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 017
Съжалявам за случилото се с майка ти, Кате Confused
Дано бързо се възстанови  Praynig

Не мога с нищо да помогна Sad освен да се моля бързо да се оправи!

# 10
  • Мнения: 11 307
Kaте!  Hug
Бързо възстановяване на майчето ти!   Praynig

# 11
  • Мнения: 7 091
Кате, стискам палци майка ти да се оправи по-бързо и без поражения от инфаркта!!!  bouquet Praynig

# 12
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Кати, и а3 се моля всичко да е наред с майчето ти  Praynig

# 13
  • Мнения: 1 363
Катя, страшно съжалявам за случилото се с майка ти. Ужасно е. Моля се бързо и безпроблемно да се възстанови Sad Sad

Общи условия

Активация на акаунт