ФДТ, пудра и тена на кожата???

  • 647
  • 6
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 3 732
Привет! За търсачката няма да обяснявам и дали е имало предходни такива теми, та основното ми питане е следното: как съобразявате ФДТ, пудрата с тена на лицето си, кое е със същия цвят, кое с по-тъмен нюанс и съответно по-светъл? Има ли правило по принцип, което би трябвало да се следва? За сега това това.

P.S. Марките от съответните мазила не са от значение.

# 1
  • Мнения: 5 539
Ами аз лично гледам максимално да се приближават цветовете на ФДТ или пудрата ми до тена на лицето. Направо да са едни и същи, ако може. Но понеже е трудно да намериш идентичен нюанс, по принцип може да се вземе една идея по-светъл. Не по-тъмен.
И се пробва на лицето, а не на китката или другаде Peace

# 2
  • Мнения: 4 664
ФДТ-то ми е почти цвят идентичен с този на кожата, пудрата винаги е с идея по-тъмна.

# 3
  • Мнения: 5 313
и двете гледам да са почти като тена на кожата ми или по-светли.

# 4
  • Мнения: 1 215
ФДТ, пудра и подобни се пробват на зоната на деколтето, а не на китката. Ако има колебание, се избира по- светлия нюанс. Пудрата за склуптуриране на лицето е по-тъмна.

# 5
  • Мнения: 606
Ами аз лично гледам максимално да се приближават цветовете на ФДТ или пудрата ми до тена на лицето. Направо да са едни и същи, ако може. Но понеже е трудно да намериш идентичен нюанс, по принцип може да се вземе една идея по-светъл. Не по-тъмен.
И се пробва на лицето, а не на китката или другаде Peace
Аз съм на същото мнение. Peace

# 6
  • Мнения: 2 673
Използвам два нюанса за ФДТ, и два за пудра. По-светлите нанасям около очите и устните. ФДТ е с тона на кожата, а пудрата ми е по-тъмна.

Общи условия

Активация на акаунт