Дрънкулки

  • 2 181
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 714
...Обожавам дрънкулките, всякакви етно-бижута, гривнички, пръстенчета...абе шарено да е Laughing

Попаднах на един сайт и го споделям с вас Hug

www.magazinche.com/material.php?matid=55

# 1
  • Мнения: 5 140
Знаеме го този сайт Кас.  bouquet

А иначе и аз много си падам по дранкулките. Hug

# 2
  • Мнения: 7 723
Обожавам дрънкулки, но тези не са баш моя тип. Wink

# 3
  • Мнения: 10 758
Обичам дрънкулки, но в последно време нещо съм се занемарила и не нося.
Като ми дойдеш на гости, ще те заведа в тоя магазин Wink

# 4
  • Мнения: 3 447
Преди време някой беше пуснал тук този сайт (съжалявам, не помня кой беше   bouquet). Страхотни дрънкулки има, много ми харесват този тип неща.

# 5
  • Мнения: 10 758
Преди време някой беше пуснал тук този сайт (съжалявам, не помня кой беше   bouquet). Страхотни дрънкулки има, много ми харесват този тип неща.

Аууу, страхотни са Crazy

Доне, кво си се опулила, изплаши ме в първия момент  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 162
И аз харесвам дрънкулките. Peace

# 7
  • Мнения: 4 714
Dona, сега няма да мога да спя и ще ти тежа на съвестта Crossing Arms

Момичета, съжалявам за дублирането на линка ooooh!

# 8
  • Мнения: 3 447
Доне, кво си се опулила, изплаши ме в първия момент  Mr. Green
Ей, нямате угодия бе - предишния не ви харесваше, тоя не ви харесва...  Mr. Green
В тоя сайт има опция сам да си "композираш" гривната от каквито мъниста си харесаш и после да си я поръчаш. Ей сега тъкмо си сглобих една нищо и никаква за 1400$  Crazy
Това го казвам, за да можете да спите  Grinning

# 9
  • Мнения: 1 881
Ходила съм на място, магазинчето е наистина много хубаво, на като видиш толкова неща накуп, някак не можеш да си избереш  newsm78

А може и аз да съм си такава, по - лесно ще избера от виртуален магазин дрънкулка Laughing

# 10
  • Мнения: 2 386
На УМБОПО са много хубави дрънкулките,но нямат сайт...
Магазинът е за мъниста и може сам да си поръчваш и правиш бижута. Едно младо семейство ги прави и са уникати.
Лятото има в Созопол, а иначе в София магазинът им е на Скобелев (м/у 5те кьошета и Руски паметник).

# 11
  • Мнения: 7 723
Преди време някой беше пуснал тук този сайт (съжалявам, не помня кой беше   bouquet). Страхотни дрънкулки има, много ми харесват този тип неща.

Е, тези ми харесват и на мен  Wink

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Има интересни нещица, но аз не си падам по дрънкулките.  Thinking Така и не можах да се науча да ги харесвам.

# 13
  • Мнения: 2 936
Преди време някой беше пуснал тук този сайт (съжалявам, не помня кой беше   bouquet). Страхотни дрънкулки има, много ми харесват този тип неща.

 Peace Peace Peace

# 14
  • Мнения: 5 317
Преди време някой беше пуснал тук този сайт (съжалявам, не помня кой беше   bouquet). Страхотни дрънкулки има, много ми харесват този тип неща.

Е, тези ми харесват и на мен  Wink
и на мен. Peace

Общи условия

Активация на акаунт