за цикъла-към мамите които са родили

  • 1 019
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 176
мами искам да ви попитам слет като родихте и ви доиде за първи път след това редовно ли ви идваше или не.Питам защото на мен ми дойде на 25.12.06,а сега е 31.01.07 а на мен все още не ми е дошъл цикъла.та сега съм ев чуденка  Blushкакво става и дали е нормално това.Благодаря ви предварителн за отговорите

# 1
  • Мнения: 2 663
След 2-3 цикъла трябва да се нормализира , поне при мен беше така

# 2
  • Мнения: 7 723
9 месеца са ти се мешали хормоните и не могат толкова бързо да ти се възстановят.
Съвсем нормална е тази аномалия, ще ти се нормализира постепенно  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 5 079
Дойде ми след 7 месеца, оттогава ми е идвало два пъти и общо взето е редовно и обилно както преди...  Crazy

# 4
  • Плевен
  • Мнения: 973
Дойде ми на 7-ия месец след като родих, сега дойде за втори път , но не на 28-я, а на 31-я ден. Малко повече обилен от преди!

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
При мен нямаше пропуск-дойде ми на втория месец след раждането-напълно нормална менструация,както преди да родя.Има значение дали кърмиш-аз не кърмя.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Втората беше с 3-4 дни закъснение,третата също.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 787
7 месеца и половина след раждането ми дойде за първи път.Кърмих до годинката на Калоян Wink

# 8
  • pomorie
  • Мнения: 848
ами на мен ми дойде след 6месеца но съвсем леко и само за няколко дни та бях в чуденка дали ми е дошло?????????но няма какво друго да е било.сега ще чакам другия месец да видим Thinking Thinking

# 9
  • Мнения: 2 040
Различно е при всяка, но ти трябват няколко месеца (при мен 2) да се нормализира, иначе от началото на единия месец, после отиваше в края на следващия , после на третия идваше със седмици по- рано и така, докато си влезе в нормата ..

# 10
  • Мнения: 4 621
След 2-3 цикъла трябва да се нормализира , поне при мен беше така
При ме също Peace

# 11
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 735
При мен дойде на 5 месец след като родих .Засега идва нормално  и навреме.

# 12
  • Мнения: 1 029
На мен ми дойде точно на 4-тия месец след раждането и вече три последователни пъти ми идва на датата. Може би при всеки е различно.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 360
Много е индивидуално, но с времето ще се нормализира.

# 14
  • Мнения: 419
На мен ми дойде веднага след раждането,но след това пропусна 2-3 месеца.
Не се притеснявай всичко е индивидуално Peace

Общи условия

Активация на акаунт