ИЗБЕЛВАНЕ НА ЗЪБИ- къде във ВАРНА?????

  • 7 912
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
здравейте,
Бихте ли ми препоръчали добър зъболекар във Варна трайно избелващ зъбите? не съм много запозната с методите , но мисля че един от вариантите беше изработване на "мека шина" в която се слага някакъв гел 10 дни и спиш с него.... Вийдала съм резултата от този метод....Фантазия!!!

# 1
  • Мнения: 9 095
и аз се бях запалила преди години, но зъболекарката ми тогава ме разубеди, каза че имало 2 вида- химически и физичен, и двата ти избелват зъбите на пръв поглед, но постепенно ги унищожават, това ми е информация от преди години, може и сега да са се подобрили нещата, иначе мога да ти препоръчам д- р Нанева, незнам как избелва, обаче страшно добре работи Peace

# 2
  • Мнения: 1 163
Д-р Пенка Христова-Лачева, бул.Цар Освободител 94, GSM 0888/306087, сл. 601747 на смени е , тк в момента завършва и клиниката си на ул.Пирин в блока с-у магазин Юмена.
Много хубаво работи, даже преди няколко дни бях при нея на процедури и коментирахме точно това избелване и тя каза, че излизало някаде към 200 лв. Успех!

# 3
  • Мнения: 5 622
А избелването с лампата(ZOOM2) само д-р Венелинов ли го прави във Варна? Щото знам за него, че има такава лампа, но при него е доста скъпо....  Thinking

# 4
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
И на мен ми препоръчаха този д-р Венелинов, но цената е около 26лв на зъб, моя позната ходи да си прави и беше много доволна, и е много щадящо към зъбите

# 5
  • Мнения: 9 095
какъв е ефекта с тази лампа и колко често се прави?

# 6
  • Мнения: 146
da , дайте наистина подробности за тази лампа, колко дълъг е ефекта , цени и тн.
и този д-р Венелинов къде работи ???

# 7
  • Мнения: 5 622
И на мен ми препоръчаха този д-р Венелинов, но цената е около 26лв на зъб, моя позната ходи да си прави и беше много доволна, и е много щадящо към зъбите

800 лв знам аз.....не ми е казвано за цена на зъб..Самият д-р Венелинов ми го е казвал. Моите зъби са бели, но все ми се ще да са онова, искрящото бяло  Mr. Green

Избелването със ZOOM2  е по-щадящо от ZOOM, това съм чела в Американски сайтове, това е най-новата система и е доста по-щадяща за зъбите. Избелва до 8-10 нюанса за 45-60 минути. Ефекта трае години, но колко може би зависи и от "експлоатацията" на зъбите след това, но до колкото знам трае 2-3 години, ако не и повече...Има рестрикции, обаче- не трябва да се консумират оцветяващи храни и напитки и да не се пуши...

# 8
  • Мнения: 9 095
ааааааа, това без цигарите не на мен Naughty

# 9
и аз искам да си избеля зъбите. попаднах на вашия разговор и съм много доволен от инфото мерси. само да знаете от мен избелването разваля много имаила на зъбите!

# 10
  • Мнения: 250
Пробвайте пастата за зъби на Блендамед 3Д лайт.Наистина не вярвах преди да я пробвам.

# 11
  • Мнения: 2 673
С Търсачката ще намериш координати на Д-р Венелинов Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт