Как да накарам мажът ми да ме ревнува?

  • 16 701
  • 40
  •   1
Отговори
Може да ви звучи малко тъпо това мое желание ,но точно това искам .Прави се на железен и безразличен, но аз искам да го поставя на място. Провокирам го ,но пак нищо. С това негово безразличие спрямо мене ме кара да си задавам въпроса, дали въобще ме обича ?Хайде ,помагайте.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 045
А каква точно проява на ревност от негова страна очакваш?

# 2
  • Мнения: 6 155
Що се набутваш сама м/у шамарите?  Laughing По-добре мъж, който не ревнува, отколкото - ревнив ooooh!


Купи си букет цветя и като/ако/ те попита откъде са казваш, че ти ги е подарил колега/някой редовен клиент/приятел/и т.н.
Започни да полагаш повече грижи за външният си вид  - грим, прическа, нови дрехи, ново бельо.
Излизай по-често.
Звъни му по-рядко по телефона.

Само да не си хванеш белята с тая ревност Confused

# 3
  • Мнения: 7 474
Ти от какво се притесняваш, че не те обича или че не те ревнува.  Thinking Защото той може много да те обича , но просто да не е ревнив-както е моят например. Уверявам те, че по-гадно нещо от ревнив мъж няма  Stop

Последна редакция: ср, 31 яну 2007, 17:20 от Leo*

# 4
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
По-добре не си усложнявай живота. Ако си сигурна, че те обича, щото ти трябва да те ревнува. И какво значи "прави се на железен"- звучи така все едно ти прави напук. Може просто да не е ревнив. Това не е недостатък, а предимство.

# 5
  • Мнения: 1 809
Към това ,което са написали момичетата искам да добавя,че ревността не е гаранция за обич!Обичта се покзва по съвсем различен начин,а ревността е признак на слабост и неувереност!

# 6
  • София, България
  • Мнения: 5 594
внимавай че може вместо да изпишеш вежди да извадиш очи.
Има и още нещо - ако е претръпнал и гола навън да ходиш нищо положително няма да направиш.Все пак успех Peace

# 7
  • Burgas
  • Мнения: 92
Що се набутваш сама м/у шамарите?  Laughing По-добре мъж, който не ревнува, отколкото - ревнив ooooh!


Купи си букет цветя и като/ако/ те попита откъде са казваш, че ти ги е подарил колега/някой редовен клиент/приятел/и т.н.
Започни да полагаш повече грижи за външният си вид  - грим, прическа, нови дрехи, ново бельо.
Излизай по-често.
Звъни му по-рядко по телефона.

Само да не си хванеш белята с тая ревност Confused

Напълно съм съгласна! Внимавай после да не съжаляваш Confused, че по-лошо от ревнив мъж няма( от собствен опит ти го казвам). Има хиляди начини да накараш един мъж да ревнува: горе посочените в цитата; закъснение от твоя страна; разговори чести по телефона; друг парфюм; мъж-зъболекар; коментар за съседа, продавача и т.н.
Но по-добре си поговорете двамата за проблема който те мъчи, а недей да насаждаш ревност в мъжа до теб, че после иди му обяснявай......!

# 8
  • Мнения: 1 021
Ей такова единодушие отдавна не бях срещала.
Прави са момичетата "Ревнив мъж не ти трябва"!
Само неприятности можеш да си навлечеш с това твое желание!
Ама човек като няма проблеми сам си ги създава!
Сигурно има други неща, с които ти показва, че те обича! Wink

# 9
Що се набутваш сама м/у шамарите?  Laughing По-добре мъж, който не ревнува, отколкото - ревнив ooooh!


Купи си букет цветя и като/ако/ те попита откъде са казваш, че ти ги е подарил колега/някой редовен клиент/приятел/и т.н.
Започни да полагаш повече грижи за външният си вид  - грим, прическа, нови дрехи, ново бельо.
Излизай по-често.
Звъни му по-рядко по телефона.

Само да не си хванеш белята с тая ревност Confused

Напълно съм съгласна! Внимавай после да не съжаляваш Confused, че по-лошо от ревнив мъж няма( от собствен опит ти го казвам). Има хиляди начини да накараш един мъж да ревнува: горе посочените в цитата; закъснение от твоя страна; разговори чести по телефона; друг парфюм; мъж-зъболекар; коментар за съседа, продавача и т.н.
Но по-добре си поговорете двамата за проблема който те мъчи, а недей да насаждаш ревност в мъжа до теб, че после иди му обяснявай......!

Мислите ли, че не съм ги пробвала тия работи да говоря за други мъже. И естествено, че не искам да е болен от ревност ,но нали казват ,че когато човек ревнува значи обича newsm78или нещо такова .






# 10
Е за какво ти е да те ревнува?Той те обича ,и е много добре ,че не те ревнува.Не си мисли,че с една ревност,ще постигнеш нещо.Ревнуста,погубва всичко.По ли ти е добре да си с човек,който те задушава от ревност.Този варянт е отвратителен.

# 11
  • Мнения: 6 155

Мислите ли, че не съм ги пробвала тия работи да говоря за други мъже. И естествено, че не искам да е болен от ревност ,но нали казват ,че когато човек ревнува значи обича newsm78или нещо такова .


Въобще не е задължително да ревнува щом те обича. Naughty
Ревността е болест Confused Аз съм ревнива... и хич не се понасям когато ревнувам...много е гадно. Embarassed
По-добре потърси други начини да разбереш дали те обича.
Ако много държиш да го накарш да ревнува има  по-брутални методи от тези по-горе. Но струва ли си? Рискуваш да загубиш доверието му, което има към теб и да съсипеш отношенията ви. Знаеш, че загубено доверие се връща мнооооого трудно Tired И за какво - за да изчеткаш егото си ли?

Ти си реши Rolling Eyes

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
... нали казват ,че когато човек ревнува значи обича newsm78или нещо такова .
Който го казва не е в час. Ревност има и без любов, както има и любов без ревност.
А ревността е отвратително чувство!

# 13
  • Мнения: 583
аз на времето едва се отървах от двама болни ревнивци. повярвай ми сега и най-безобидната проява на ревност ме изкарва от равновесие. тогава ходех като зомбирана и по едно време не можех да позная себе си ooooh!. обичта има много други измерения, а ревността е от егоизъм и комплекси! Peace

# 14
  • Мнения: 2 220
Направо трябва да черпиш, че не ти е ревнив мъжа. Моят също не е и в началото също ми беше странно и дори го провокирах, но с времето осъзнах каква щастливка съм... Наистина ревността е отвратително чувство и като такова не може да е равно на любов... По-скоро е желание за притежание, а човек не може да се притежава...

Общи условия

Активация на акаунт