Детска ясла в Стара Загора

  • 7 365
  • 6
  •   1
Отговори
Може ли някой да ми каже колко и къде се намират яслите в Стара Загора?Препоръчайте ми някоя от която сте доволни.......Мерси предварително

# 1
  • Мнения: 6 243
Без претенции за изчерпателност, започвам с тия в центъра:
- зад Булбанк. Там ходи синът ми. Предимства: на центъра е, стара ясла, с добри традиции и отличен персонал; недостатъци: на центъра е, въздухът е силно замърсен.

- на бул. Столетов, близо до м-н "Аскент". Същият недостатък.

- зад техникумите. Тази май е най-предпочитана в момента. Добра материална база, чисто място, лелите и сестрите са на ниво.

- до Окръжна болница - нямам впечатления

- до у-ще "Иван Вазов" - също нямам впечатления

- някъде в кв. "Самара" - предимство - малко деца, недостатъци - на майната си е, всеки месец майките носят огромно количество консумативи - тоалетна хартия, салфетки и пр., доста повече отколкото на децата май им е нужно.

- в кв. Железник.

# 2
  • Мнения: 449
Само да допълня/Хапката е казала общо взето всичко по темата/.
Та...има и още една-ясла номер 5, намира се до завод "Мересев", след 6та тя е най-добрата, така поне знам аз. 6та е между блоковете на ул. "Вълчо Орачев", до техникумите и аз лично съм много доволна. Хигиена-перфектна, базата е старичка/като на всички ясли в града/, но след ремонт, чиста и има всичко необходимо. Храната е толкова добра, че моят иначе злояд син си изяжда всичко /и си му личи, де/. Освен това там е тихо и въздухът, доколкото е взъможно, е чист, т.е. и децата спят по-добре. Отношението на персонала е перфектно, децата са гледани с много внимание, научават много нови неща, и по мои лични наблюдения не боледуват особено много, не и прекалено. Това се дължи на контрола, там болни деца просто не се приемат. Консумативи се носят и там-4 пак.носни кърпи, 1 влажни и 1 руло тоал.хартия за месеца, освен памперсите. Таксата е 25 лв., отоплено е предостатъчно.
За другите ясли не знам, чувала съм много лоши отзиви за тази на Самара/тя има и нощни групи/, и за 8ма/до Булбанк/. Успех в избора, но имай предвид, че трябва да подадеш молбата доста по-рано/аз я подадох от април за септември/  bouquet

# 3
  • Мнения: 14 884
Може да я повтарям. До 10 основно яслата. Децата ми бяха там. Много съм доволна.

# 4
  • Мнения: 1 685
Zdrawej. Nie hodihme w detska jqsla N5 do"nowata banq". mnogo sym dowolna ot samata jasla a i ot gospogite. O6e ot pyrwiq den dy6erq mi trygna s gelanie.Be6e na 1godina i 10 meseca. Sega we4e e na 3g. i 7 meseca i e deckata gradina kojqto e do jqslata ot tam sy6o sym dowolna. Wink

# 5
  • Мнения: 311
И ние сме записани за 6-та.Много майки ми казаха,че е най-добрата в града,много добре гледали децата и всичко останало.Чух го и от жена която работи там,и с която се запознах случайно.Дано да е вярно,че боледуват по-малко-всяка сутрин им мерели температурата.

# 6
  • Мнения: 449
Само да отбележа: термометрират ги по 2 пъти на ден: 1 път на входа сутрин и 1 път след следобеден сън Grinning

Общи условия

Активация на акаунт