неправилно постявяне на гърда

  • 313
  • 3
  •   1
Отговори
  • Varna
  • Мнения: 603
Имам нужда от помощ!Бебка наддаде първия месец супер- 1200, но днес я изтеглиха и е наддала само 500 грама за целия месец.Изчела съм всичко в библиотеката,но явно не мога да го направя.Аз си знам проблема - неправилно поставяне на гърдата,но след много опити не мога да се справя явно сама.Моля ви кажете ми има ли във Варна консултат,към който мога да се обърна. Дадоха ни срок една седмица и после ми казаха ,че ще трябва да цедя и да и давам,за да не стои гладна.(тя не плаче- явно е свикнала вече на малко) Много оплетено го написах, но ми е супер нервно...Моля ви помагайте!
Може ли изобщо двумесечно бебе да се научи да суче правилно след като се е научило на неправилното до сега!

# 1
  • Мнения: 374
А как реши, че неправилно я слагаш на гърдата? Все пак пробвай и по друг начин да я слагаш, то детето само си показва как му е добре и би трабвало да усещаш дали суче добре.

# 2
  • Varna
  • Мнения: 603
Не успява да захапе и ареолата от известно време.Тя не зяпва много добре или когато зяпне и аз успея да и сложа "според мен" както трябва гърдата тя след малко я пуща и си захапва само зърното и така яде. Иначе не е ревливо бебе ( и аз си мислех,че все пак яденето и стига) но днес педито и каза,че минимума за този месец бил 600 грама и аз съвсем се притесних... Сега за пореден път чета библиотеката и много се надявам да успея да и дам както трябва да яде...

# 3
  • Мнения: 9
Моята дъщеря е вече на  6 месеца и половина ,изцяло на кърма, от самото начало не може да захапе ареолата, а само зърното на гърдата ми.Не мисля ,че това е проблема.

Общи условия

Активация на акаунт