"Libero" гащички ?

  • 1 325
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 142
Някой да е ползвал памперс-гащи на "Libero"?
Простете моето невежество, но за какво е лепенката отзад?! Embarassed

# 1
  • Мнения: 18 542
Аз не съм ползвала, но една мама онзи ден в градинката беше купила и ги показва какво предтсвляват, но и ние не можахне да стигнем до никакво логично обяснение за тази лепенка.  Embarassed

# 2
  • Мнения: 7 821
Ами когато са нацапани не ги сваляш като гащи, а ги късаш от страни (има перфорирано място) и тогава ги загъваш като обикновен памперс.

# 3
  • Мнения: 1 038
Цитат на: michel
Някой да е ползвал памперс-гащи на "Libero"?
Простете моето невежество, но за какво е лепенката отзад?! Embarassed


Оф и аз съм и взимала такива,но така и не разбрах за какво са тия лепенки Rolling Eyes

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цитат на: Ellypr
Ами когато са нацапани не ги сваляш като гащи, а ги късаш от страни (има перфорирано място) и тогава ги загъваш като обикновен памперс.

Именно. Аз обаче ползвах такива на Памперс, купувах си ги от магазин Бебелан. Бяха някакъв незаконен внос и бях много доволна от тях.

# 5
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Именно, както са писали вече - служат като лепенките на памперса - за да за запечеташ бомбата  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 5 140
Много са удобни и практични,използвахме ги на морето като 'бански" и вместо памперс.Удобни са и когато се учите на гурне,по лесно се свалят newsm74

# 7
  • Мнения: 2 142
Браво!  Страшни сте! Много благодарнасти! Никога нямаше да се сетя!  Те хората са си го измислили!!!!

Общи условия

Активация на акаунт