Страхотен сайт за детски дрехи и аксесоари

  • 9 480
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
Разгледайте този прекрасен сайт http://www.walmart.com/ и дано някой да знае дали може да се поръчва в БГ от там защото има страхотни неща за малките съкровища  Peace

# 1
  • Мнения: 4 418
И аз исках да поръчвам от там чрез моя близка в Германия ,тъй като цените са много ниски ,но тя каза,че дрехите са боклуци..много некачествени.За др. неща не знам.

# 2
  • Мнения: 459
Това е най-голямата верига магазини в света - Американска е и нещата са доста евтини. Лично съм купувала неща от там и за малката - играчки и разни дрешки и са доста качествени. Но разбира се има и боклуци.

# 3
  • Мнения: 103
Страхотни неща  Rolling Eyes , но за съжаление няма доставка до БГ. Аз си харесах 1 страхотно легло с масичка и столчета и шкавче за играчки излиза 200лв абе  #2gunfire ако го поръчам да ми го вземе моя приятелка от там с доставката ще излезе  #Crazy . Просто като гледам цените се чудя защо тук 90% от нещата са със 100%  newsm78 наценка направо  #2gunfire

# 4
  • Мнения: 103
И аз исках да поръчвам от там чрез моя близка в Германия ,тъй като цените са много ниски ,но тя каза,че дрехите са боклуци..много некачествени.За др. неща не знам.
Това е най-голямата верига магазини в света - Американска е и нещата са доста евтини. Лично съм купувала неща от там и за малката - играчки и разни дрешки и са доста качествени. Но разбира се има и боклуци.
а някоя от вас ще сподели ли как точно сте си поръчвали от там ?   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 186
Това е най-голямата верига магазини в света - Американска е и нещата са доста евтини. Лично съм купувала неща от там и за малката - играчки и разни дрешки и са доста качествени. Но разбира се има и боклуци.
Споде ли моля те как мога да поръчам от там....доста неща си харесах и ще ти бъда благодарна ако кожеш как става Peace

# 6
  • Мнения: 2 784
Ами на мен са ми носили неща от Уолмарт, именно от Германия и не мога да кажа, че са боклуци. И дрешки и играчки. Знам, че е доста евтино и правят много намаления. Последното нещо, което имам от там е комплект от 3 бодита за 4.5 евро и якенце с Мечо Пух за 9.99евро. Якето още ни е голямо, но бодитата ги носим вече почти година, страхотна материя, няма скъсване и избеляване.

# 7
  • Мнения: 3 926
Наистина има доста симпатични неща. Играчките Бейби Айнщайн са супер Grinning Надявам се докато планираме и "изработим" следващото отроче, вече да има доставка и до България Wink В крайна сметка защо сме в ЕС, ако не можем да се възползваме от тези елементарни благинки newsm78

# 8
  • Мнения: 1 881
В крайна сметка защо сме в ЕС, ако не можем да се възползваме от тези елементарни благинки newsm78

И аз това чакам:)

# 9
  • София
  • Мнения: 1 339
ама защо няма до бг  smile3518

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 805
Ееее не  Naughty аз смятам че нещата са им страхотни. Последното нещо което имаме е е то това http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=882533 и малкия е влюбен в колата си. По късно ще го уча да ходи с него  Laughing. Сега съм си харесала една количка и тъкмо се чудя как да се сдобия с нея  newsm78

# 11
  • Мнения: 1 186
Момиче как се сдобивате със стоките от този интернет
 магазин Thinking...споделете защото съм луднала по много неща от там и ще бъде страхотно ако мога да си купя нещо от там  Peace

# 12
  • Мнения: 4 451
Току що и аз разгледах сайта и също полудях. Ама като си нямам познати в Германия... newsm78

# 13
  • Мнения: 1 186
Точно разглеждам наново сайта и си харесах това ..... което е голямо удобство особенно за малки бебчета
В Бг не съм виждала такова нещо  newsm78

# 14
Не само че нямат доставка до Бг, ами не приемат и кредитни карти издадени извън Щатите. Американска тъпотия  newsm11

Общи условия

Активация на акаунт