Мнение за профили Blick

  • 2 938
  • 7
  •   2
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 338
Момичета, какви са ви отзивите за тези профили?
Чудя се дали има смисъл да се плати повече за немските профили...или тези също са хубави...

# 1
  • София
  • Мнения: 10 825
Има смисъл да платиш повече за немски профили. Blick не бих ги препоръчала на никого.

# 2
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Има смисъл да платиш повече за немски профили. Blick не бих ги препоръчала на никого.

ммм дааа, при майка ми сложихме Блик и...няма смисъл да ти обяснявам  ooooh!

# 3
  • София
  • Мнения: 1 444
Преди година и три месеца сложих профили на Blick, на трапезарията и на балконите на хола и кухнята, като така приобщих балконите в общото помещение.Няма да ми стигне цял ден да описвам колко съм доволна.Освен това единствено тези и във фирмата, чиито услуги ползвах ги направиха от вътрешната страна "златен дъб", /тъй като домът ми е в такъв стил/, а от външната, фасадна страна са бели. Карам втора зима с тези профили, забележка нямам никаква, само мога да се хваля, толкова красиво стоят, никакъв конденс не правят, още не мога да им се нарадвам.Четирикамерни са, стъклопакетът е страхотен..........., забравих точно какъв беше.... Не зная защо някои имат такова негативно отношение, може фирмата изпълнител нещо да не е била коректна.
Недей да отхвърляш така с лека ръка варианта да поставите профили на Blick, първо виж, разгледай, убеди се сама в качеството им и тогава ги отхвърляй като възможност.В противен случай рискуваш да сбъркаш, по-точно да пропуснеш изгоден и качествен вариант.
Заповядай на фрапе у дома и ще се убедиш, че не ги хваля напразно!!! Grinning

# 4
  • Мнения: 215
Общо взето самия профил не е толкова важен . Много по- важни са обковът и разбира се фирмата , която е правила прозорците , както и монтажът . На тези , които са имали проблеми с дограмата , не им е виновен самия профил Blick , а по - скоро гореизброените неща . От друга страна тези профили са съвсем нови на пазара (от няколко години ), български са , и едва ли някой може да каже колко ще излязат качествени .
Гледай обковът да е немски !

# 5
  • София
  • Мнения: 10 825
В сравнение с немските профили, цветът на Blick е сивкав, защото се прави с турски гранулат с олово. Дебелината на стените на профилите е по-малка, както и дебелината на усилващия метален профил. Дебелината на металния профил е рядко повече от 1 мм, докато при немските профили е над 1,5 мм. А контрол на качеството са просто лозунги без покритие - нямат оборудване и лаборатория за осъществяване на този контрол.
Tedi е права, че обкова и фирмата изработваща самите прозорци са много важни. Те могат да скапят и най-хубавия профил

# 6
  • Мнения: 1 608
Дано съм ти от полза.Малко е офф, но след моето проучване на дограми, стъклопакети, обкови....установих, че за малката разлика с немските не си заслужава риска.
В крайна сметка избрахме петкамерен Саламандър от Алсистемс, работят с чешки стъкла и обкова е Сигения.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 011
Общо взето самия профил не е толкова важен . Много по- важни са обковът и разбира се фирмата , която е правила прозорците , както и монтажът . На тези , които са имали проблеми с дограмата , не им е виновен самия профил Blick , а по - скоро гореизброените неща . От друга страна тези профили са съвсем нови на пазара (от няколко години ), български са , и едва ли някой може да каже колко ще излязат качествени .
Гледай обковът да е немски !
Подкрепям това мнение.От три години сме с Блик с К-стъкло,четири камери.Нямам НИКАКВИ забележки досега!Прозорците са правени в "Ивалко"-Асеновград/доста хора са доволни от тях,аз ги ползвах по препоръка от няколко места/.Но наистина има значение къде точно се правят,защото видях разлика в качеството на две фирми,които правиха различни етажи на една къща в различни периоди/едната фирма явно нямаше добри машини за лепене/

Общи условия

Активация на акаунт