Квартала на богатите

  • 5 884
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 524
Вчера гледах последния епизод на трети сезон на квартала на богатите и Мариса гушна букета(а аз я харесвах). Дали ще има нови серии и какво ще дават в тях след като Мариса я няма. Знаете ли нещо?

# 1
  • Мнения: 6 417
След успеха на двата сезона на хитовия сериал "Кварталът на богатите" bTV ще излъчи и третия сезон, който отново ще ви въведе в луксозния свят на “Ориндж Каунти”.

Предстои да започне новата учебна година. От стрелбата са минали 3 месеца, но Трей продължава да е в кома. Областният прокурор няма търпение да чуе неговата версия за случилото се, защото от отговорите му зависи разрешаването на случая. Подозренията, че Мариса прикрива Райън се засилват. Двойката е сериозно заплашена с изключване от гимназията, като виновник за стрелбата. Когато Трей идва в съзнание обаче, Джули се появява и коварно се опитва да го убеди да обвини Райън в опит за убийство. Само намесата на Мариса предотвратява несправедливото обвинение и Райън е освободен от ареста. Решението на училищните власти обаче е безкомпромисно и Мариса е изключена от гимназията. В същото време в клиниката за лечение на алкохолици Кирстен се сприятелява с жена на име Шарлът. Санди е силно изненадан, когато научава, че Кирстен е била изписана от клиниката, но вместо да се прибере е решила да се изнесе при Шарлът.
Джими неусетно губи всичките си пари и е притиснат от своя кредитор. Надеждата му в завещанието на Кейлъб се разбива, когато разбира, че той е бил разорен. Джими е пребит от хора на кредитора си и изплашен напуска, “Кварталът на богатите”. Джули губи къщата, а Самър поста си на председател в гимназията заради машинациите на екзотичната Тейлър, която поддържа тайна любовна връзка с декана, който си е поставил за цел да съсипе бъдещето на Райън и Мариса, като им попречи да влязат в колеж. Самър и Сет разкриват заговора и връщат Райън в гимназията. Докато подготвят документите си за кандидатстване в колеж Райън, Самър, Сет и Мариса обсъждат какво биха искали да направят с живота си.
Започва зимната ваканция. Кейтлин се връща от интерната в Монтесито и за да накара Мариса да ревнува, започва да излиза с Джони, който обаче отдавна ухажва по-голямата сестра. Райън усеща, че нещата не са наред и поставя на Мариса условието да избере между двамата. Тя избира Райън, а Джони е съкрушен и пиян предприема рисковано катерене по скалите. Въпреки опитите на Райън да му попречи Джони пада и загива пред очите на Мариса и Кейтлин. След трагедията Мариса се отчуждава от приятелите си и започва да излиза със сърфиста Волчок и неговата компания. За щастие скоро проумява, че този живот не е за нея, но въпреки това кани Волчок за кавалер на абитуриентския бал, а за благодарност той открадва събраните й пари. Дама на Райън е неговото старо гадже Териса. Като подарък от баща си по случай дипломирането Мариса получава едногодишен корабен круиз до Атина.
Докато Райън откарва Мариса към летището, откъдето тя и баща й трябва да заминат - Волчок, пребит от Райън след кражбата на парите не може да се примири с мисълта, че е загубил Мариса и блъска колата на Райън опитвайки се да го спре. Изтикана от пътя колата на Райън се преобръща от хълма и се разбива. Когато идва на себе си Райън изпълзява от колата и забелязва изтичащото от резервоара гориво. Грабва изпадналата в безсъзнание Мариса и я изнася на ръце. Минути след това автомобилът експлодира. Райън полага Мариса на земята и се опитва да я свести, но тя издъхва в ръцете му.
Новият сезон на “Кварталът на богатите” обещава да е изключително динамичен, интригуващ и богат на емоции.

# 2
  • Мнения: 764
Много харесвам този филм и снощи чак ми се доплака от завършека му.Но истината е,че в живота нерядко става точно така.А бе майсторски е направен филма.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Да знаете случайно от къде мога да дръпна новия трети сезон.

# 4
  • Мнения: 524
трети сезон току що свърши по btv, а дали ще има продължение се вълнувам аз

# 5
  • Мнения: 18
От 4 сезон има 11 нови  епизода излезли на сайта на нашия доставчик.Предполагам че ги има и в арената. Епизодите са много интересни и малко различни от досегашния стил, но мисля че на тези от вас които харесват сериалчето ще им хареса.
Сериала продължава и без Мариса,но доколкото разбрах от официалния им сайт,това ще е последния сезон и може би ще бъде само от 16 епизида.

# 6
  • Мнения: 952
ами от новия сезон има само 9 серии, но аз ги дърпам от нашия сървър Rolling Eyes Успях да гледам първата  серия от новия сезон и да ви кажа малко е гадна. Всичко става вече, 6мес. след смъртта на Мариса всички са много променени след смъртта и . Най тежко го изживява Райън той не живее вече в къщата на Коен не говори с никого от тях, живее в някава дупка ,дават го че се бие за пари #Crazyизглеждаше ужасно просто. Самър се връща от колежа и отива да го търси и го навива да се върне в къщата, и успява. Дават го после, че отива на гроба на Мариса/за първи път и на погребението не бил ходил/ и се вижда с майка та на Мариса която също нее на себе си от трагедията, тя му дава една папка с документи където е разследвала убииството на Мариса и е разбрала че е виновен Волчек. Ами на кратко това беше първата серия.

# 7
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 797
Четвърти сезон наистина ще бъде 16 серии, след което снимането на сериала се преустановява (то вече се преустанови), поради липса на интерес от страна на феновете, падане на рейтинга и твърдението на публиката, че вече четвърти сезон "се върти и суче едно и също" (с което аз съм напълно съгласна). С една дума отрязаха им бюджета  Twisted Evil И по-добре...
(дано не съм засегнала верните почитатели на О.С., но това си е моето мнение де..)

# 8
  • Мнения: 18
Първите 3-4 серии са тъжни ,докато Раян си стъпи на караката.На Мариса майка й е наела дедектив за да търси  Волчек и Раян да го убие.Но се намесват Сет и баща му и го вразумяват.Тейлър се връща омъжена от Франция и Раян й помага да се разведе,те се влюбват,но  на Раян му е трудно да повярва и да приеме че може да обича друга.Самър също е много променена.Нещата между нея и Сет вървят трудно ,но за сега все още са заедно.Тя също искала да напуска сериала и може би за това,това е последния  сезон

# 9
  • Мнения: 183
има го в О.С.,аз лично не съм го гледала но силно ме заинтригувахте с този 4-ти сезон и ще си го изтегля тези дни...иначе трети сезон много ми хареса Peace

# 10
  • Мнения: 10
всъщност излезлите серии са вече 12, но както и да е...

# 11
  • Мнения: 2 229
Не го гледам, гледала съм само части и серията, където Мариса умира, защото ме дразнеше и се радвах. Blush Само знам че в новите серии се занимавали със сестра й, която сваляла Райън май.. newsm78ама за това не съм сигурна, въпросът е че не знаят кога да спрат - трябваше епизодът когато Мариса умря да е последен. Или да не я убиват и просто да свърши... Rolling Eyes Казваха че я убили щото много й пораснала работата и искала по милион на серия. Mr. Green Това е сериал, да убият главната героиня и да продължават не върви просто....все пак има хора които само заради нея са го гледали. (не аз Mr. Green )

# 12
  • Мнения: 139
След желанието на Миша Бартън да започне самостоятелна кариера и съответно смъртта на нейната героиня Мариса Купър, рейтинга на сериала започнал рязко да спада. Още повече че и Рейчъл Блисъм (Самър) иска да напуска...
След 4 сезон няма да има повече серии, а и самият 4 сезон все повече затъпява...Аз, където съм такава O.C. фенка, щом се разочаровах....
И то всичко заради тая пикла Бартън дето решила да гради кариера в голямото кино...
Досега не съм видяла да са я поканили някъде или да е блеснала с невероятна роля...И тя като Ким Катрал (Саманта) от Сексът и Градът, напуска сериала който я прави звезда и.... си остава до там с големите роли... smile3507

# 13
  • Мнения: 524
мерси за информацията, като го изгледате (тези които са го дръпнали от нета) ще ми го доразкажете ли, моля Simple Smile
а Тейлър и Раян нещо не си ги представям, като двойка

# 14
  • Мнения: 764
Актьорът,който играе Раян много ми харесва,има невероятно излъчване и поглед,много хубаво момче!

Общи условия

Активация на акаунт