Дневен и нощен сън

  • 1 334
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 701
Има ли връзка според вас между дневния и нощния сън на детето?  newsm78 Калина спи по 2 часа сутрин и около 2 часа следобед, като понякога откарва и по 3...   Mr. Green В цялата тази работа няма лошо, но се притеснявам да не обърне деня с нощ и да ни разгони фамилията...  Crazy

# 1
  • София
  • Мнения: 3 645
Ако си спи през ноща-не виждам проблем
Сина ми наскоро започна да си играе по 2 часа през ноща, и му намалих следобедния сън- спеше по 3 и половина часа
п.с. сега ти видях лентичката- на вашата възраст и сина ми спеше толкова-мисля че е нормално

# 2
  • Мнения: 141
Зависи кога става сутрин.Моето слънце спи до 9- 10 часа сутрин и после спи след обяд от 2-4 часа.Вечер си ляга към 10 часа.Ако твоето бебче става рано сутрин е нормално след това да спи пак.Пък и ако не се буди много през ноща, значи всичко е нормално. Peace

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 560
И ние спим така през деня и засега няма проблеми с нощния сън!
Не мисля да го отказвам, все пак и аз имам нужда от свободно време през деня  Stop

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
На вашата възраст и Тери така спеше и не се събуждаше нощем.

# 5
  • Мнения: 465
На тази възраст и малката ми така спеше и нощем също Peace

# 6
  • Мнения: 5 362
Ако и през нощта спи спокойно-какъв е проблема?
На вашата възраст и Калина спеше така-по 2 пъти през деня.После се отказа сама от предиобедния сън,но за сметка на това увеличи следобедния.Нощният не се е променил.

# 7
  • Мнения: 2 677
Остави детето да спи толкова колкото му се спи. Никога не съм била привърженик на каквито и да било режими, освен ако бебето само не си ги изгради.  Peace

# 8
  • Мнения: 150
Чак след като навърши 1 г. евентуално ще отпадне сутрешния сън, така че - спокойно. Ако не се буди нощем, няма нужда да го будиш през деня. Peace

# 9
  • Мнения: 5 026
 Синът ми спи около 2 часа по обед, 1 час следобед (по-скоро привечер). Вечер заспива след 23ч., а нощем се буди по 3-4 пъти. Сутрин, в най-добрия случай, се буди около 8ч.

# 10
  • Мнения: 3 499
Блазе ти.Моника спи през деня 3 пъти по 30 минути.

# 11
  • Мнения: 4 621
Ако спи спокойно през ноща няма проблем.  Peace

# 12
  • Мнения: 999
Чак след като навърши 1 г. евентуално ще отпадне сутрешния сън, така че - спокойно. Ако не се буди нощем, няма нужда да го будиш през деня. Peace
Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 3 360
Ако спи спокойно през нощта не се притеснявай.

# 14
  • Мнения: 227
Ние сме малко по големи от вас и пак спим така,сутрин 2 часа и следобед 2 часа, вечер си лягаме към 10:00

Общи условия

Активация на акаунт