Кьм майките с две деца

  • 1 975
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 430
Имам питане:по-лесно ли родихте второто си дете ?

# 1
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Без да те плаша, но при мен не беше по-лесно. Все си боли - няма начин, даже второто раждане ме боля ровече, но това сигурно беше понеже раждането беше предизвикано с влагалищна таблетка. Вярно, стана по-бързо, но пак си ме боля.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 243
И двете ми раждания протекока еднакво.Единствената разлика беше че при второто имам само един шев.

# 3
  • Мнения: 864
НЕ с второто даже ми беше по трудно!Но при всеки е различно.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 127
И двете ми раждания бяха със секцио - при второто по-бързо станах и се раздвижих
. Laughing

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 20:14 от morskasirena

# 5
  • Мнения: 35 891
трудно е да се каже, едното беше нормално, а другото - секцио

# 6
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Да!

# 7
  • Мнения: 3 069
Без да те стряскам но 2-то ми кошмарно....но при мен беше малко по-друг случая.В последния момент се видя, че е седалищно но това беше преди 19 години Simple Smile и не бяха много на ти с ехографите, тъкмо ги бяха въвели.

# 8
  • София
  • Мнения: 679
Определено за около час и половина се справих втория път, бебето излезе без много зор, а първия 17 часа  Crazy.

# 9
  • Мнения: 2 498
Много по-лесно, защото беше със секцио Peace

# 10
  • Мнения: 7 723
И двете ми деца са родени нормално , и - да- определено втория път родих много по- бързо и по- лесно  Wink

# 11
  • Мнения: 7 091
Много е относително това, както до човек, така и до положение на бебето и т.н.
Първото ми беше предизвикано раждане, нормално, без упойка- 8 часа. Не беше леко. Възстановявах се към месец и половина.
Второто, нормално, без упойка, 12 часа, доста тежко раждане, но за разлика от първото на 2-рия час бях така, както на първия месец не се чувствах с първото. Невероятно бързо се възстанових.

# 12
  • Мнения: 465
При мен беше по лесно второто раждане, макар че малката беше почти цяло кило по тежка от батко си Peace успех!

# 13
  • Мнения: 284
Беше много по-бързо и лесно,без шевове и след това ден по късно все едно не бях раждала.Първият път не можех да си седна на д-то повече от месец.Сега нямах и проблеми с гърдите и кърменето си беше удоволствие от самото начало.А и корема ми се прибра веднага. newsm44

# 14
Вторият път родих много по-бързо.За два часа бях готова. С голямата ми дъщеря раждането продължи 12 часа.

Общи условия

Активация на акаунт