Каква пудра използвате?

  • 7 340
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 129
Та това ми е въпроса?
И кога ползвате компактната и кога прахообразната?? Hug

# 1
  • Мнения: 661
Ползвам антибактериалната на Manhattan. (Но не всеки ден.)
Много съм доволна от нея!

# 2
  • Мнения: 2 323
Ползвам на прах - сутрин при първото гримиране. С четка нанасям. Компактната е за корекции и имам в чантата, но почти не ползвам. Марка - Орифлейм

# 3
  • Мнения: 1 243
Моята е със светлоотразяващи частици на Bell, много е приятна.  Hug

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

В повечето случаи ползвам компактна, но сега си купих една прахообразна на Пупа и съм много доволна. Иначе съм ползвала от компактните на Манхатън антибактериалната и Клиник.

# 5
  • Мнения: 1 724
Антибактериалната на Манхатън  Peace

# 6
  • Мнения: 539
Антибактериална на Манхатън. Доволна съм.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 746
Rimmel Stay Matte.Нанесена на лицето стои много добре, допада ми, а съм ползвала всякакви пудри от средния клас козметика. Също харесвам и на Максфактор - Cream puff.
Тази на Римел обаче моята явно е дефектна. Появява й се един твърд, неприятен слой отгоре, който трябва да изтъркам с игличка, че да продължа да си ползвам пудрата ..  #2gunfire

# 8
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
имам 2 на Манхатън-антибактериална и бронзираща

# 9
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
На Чифели - кремообразна.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 381
Компактна от различни марки.

# 11
  • Мнения: 2 152
И аз ползвам на Манхатън антибактериалната Peace. Но лятото само.Тогава е топло и фдт. се разтича. Пудра зимата не използвам. Всъщност не слага никога и двете.фдт и пудра едновременно - нее Naughty

# 12
  • Мнения: 35 949
Тази на Римел обаче моята явно е дефектна. Появява й се един твърд, неприятен слой отгоре, който трябва да изтъркам с игличка, че да продължа да си ползвам пудрата ..  #2gunfire[/b]

s гъбичка ли е? пери я по-често, защото от лицето пренасяш мазнина върху пудрата и тя се бетонира  Twisted Evil

аз ползвам прахообразна на Орифлейм - с компактните не се разбирам  Laughing

# 13
  • Мнения: 5 317
Компактна на манхатън и на прах на ейвън.

# 14
  • София
  • Мнения: 4 746
Тази на Римел обаче моята явно е дефектна. Появява й се един твърд, неприятен слой отгоре, който трябва да изтъркам с игличка, че да продължа да си ползвам пудрата ..  #2gunfire[/b]

s гъбичка ли е? пери я по-често, защото от лицето пренасяш мазнина върху пудрата и тя се бетонира  Twisted Evil

аз ползвам прахообразна на Орифлейм - с компактните не се разбирам  Laughing
Ползвам собствена гъбичка за пудра или четка.Самата пудра нямаше. Ама не е в това проблема, нещо в структурата й е.

Общи условия

Активация на акаунт