Болки ?

  • 581
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 724
Здравейте Hug
Бременна съм в 20г.с. и имам ужасни болки в кръста направо едва ходя:( На доки съм утре,но искам да Ви попитам Вие имах те ли болки в кръста толкова рано и съответно какво правихте?На масажи ли да ходя нещо да се мажа ли направо не знам Rolling Eyes но чесно казано много боли Cry
Благодаря Ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 304
Единственото решение е почивка. Повечко ще лежиш и ще ти мине. И аз имах такива болки и така се оправих.
Успех и леко бременеене Hug

# 2
  • Мнения: 4 447
Ами нормално е. При всеки е индивидуално някой имат по-късно няккой по-рано, но щом от сега си така представям си какво ще е като станеш в 32-та... лежи повече. Няма друг лек, колкото за мазането може да се консултираш с доктора. Леко бременеене!  bouquet

# 3
  • Мнения: 7 723
Бременността ти напредва, а с това се увеличава и тежестта в кръста ти.
Отдай се на активна почивка  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 607
Единственото решение е почивка. Повечко ще лежиш и ще ти мине. И аз имах такива болки и така се оправих.
Успех и леко бременеене Hug
и аз така мисля леко бремене и от мен newsm10

# 5
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Съчувствам ти.Знам колко много боли.Имам леко изкривяване на гръбначния стълб и при 2-те си бременности имах чувството,че ще умра от болките в кръста.Казвала съм на лекаря си,но нищо не са ми изписвали.Лежиш си в най-удобната за тебе поза,или се разхождаш(аз така правех,никак не се успокоявах).

# 6
  • Мнения: 11 003
Заради такива болки спрях работа в 20 г.с.  Sad Много е неприятно, но е нормално. Гледай да не стоиш дълго време седнала - лежи или се разхождай.  Peace

# 7
  • Мнения: 150
Най-добре се консултирай с лекаря, защото с мазането трябва много да се внимава: все пак са лекарства. Аз се мазах с едно загряващо, но не помня как се казваше. В крайна сметка не ми помогна, а и не можех да полягвам, защото бях на работа. Беше ужасно, но с времето ми мина. Слава Богу беше само период. Лека бременност. Grinning

# 8
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Най-добре се консултирай с лекар.Аз пиех магнезий,той не се изписва само когато имаш контракции,а и за отпускане на мускулите. Hug

# 9
  • Мнения: 729
Аз имах същите болки но в сомото начало на бременноста. Изписаха ми папаверин.Отиди на лекар.

# 10
  • Мнения: 146
и аз имам чувството че ще умра от този кръст. толкова ме боли , че даже на сън като се обръщам или си раздвижвам краката се събуждам от болки. а съм още в 30 гс. незнам как ще е за напред, но всички казват , че е нормално.......

# 11
  • Мнения: 4 784
Кръстът ме боли на моменти. В началото на бременността едва мърдах, после спря да ме боли, сега към края пак почна.

Общи условия

Активация на акаунт