Ритуални зали в Бургас?

  • 2 637
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 386
Моля ви,някой да качи тук или да ми изпрати на ЛС снимки и/или впечатления от ритуалните зали в Бургас и да ми обясни къде се намират ,как изглеждат,какви цветова са....Благодаря много!

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 11:29 от evanescent

# 1
  • Мнения: 4 546
само една е. намира се на Вардар. цветовете- ами не се сещам точно. мисля, че преобладаваха бяла и сиво, а килимът е червен. ще си резгледам снимките и ще ти пиша утре, ако никой не се сети.
впечатлението ми беше, че жената , която говори все едно се опитваше да ни хипнотизира. на някои моменти от речта й ме напушваше смях  hahaha . на други-наснръхвах и си мислех-какво правя  #Crazy ама те тези впечатления са си индивидуални. на друг пък може много да му е харесало.
можеш да питаш и в този сайт http://bg-svatba.com/index.php?option=com_wrapper&Itemid=133

# 2
  • Мнения: 2 386
Благодаря ти, а снимки имаш ли-да видя обстановката ...  Crazy
И близо ли е до морето?

# 3
  • у дома
  • Мнения: 965
Ритуалната зала в Бургас е само една, от време оно - с червената пътека, дървената ламперия, и металната дограма от 80-те /липсват и само червените стикери на кока - кола/. Лелките, които водят ритуала не са в час - пеят един и същ рефрен от как се помня - мисля, че ако се напъна ще ти го изрецитирам - за пръстена и кръга като сивмол на живота и на съвършенството. Когато отиваш да платиш за ритуала /само за информация - в брошурката пише, че ще те венчаят напълно безплатно, но плащаш - за музиката, ако искаш да вкараш фотограф и ако искаш да има твой видеооператор/ та ако искаш музика, когато аз се омъжвах имаше опция - на живо или на запис /за Менделсон и Многая лета става дума/, избрах на запис. Естествено, че исках симфоничен запис, а не някой недоучил талант да ми импровизира там... Една година по-късно бях на сватба - ужасена слушах бездарните напъни на някакви лелки и чичковци. Като питах приятелката ми защо - каза ми, че вече нямало опция на запис.
Дааа...Трагедия, ама трагедия...Мога още много да пиша за тая ритуална зала, но ще се въздържа ...
И не е близо до морето.
PS Доколкото знам, възможно е срещу съответното заплащане /300 в. беше/ да наемеш жена, която да ти извърши ритуала на място определено от теб. Само че, преди това трябва да се омъжиш в ритуалната зала, защото по закон е така. 

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 15:21 от Ustata

# 4
  • Мнения: 2 386
Ох...отчайвам се..

Намерих снимка в една друга тема и съм адски разочарована.. http://family.webshots.com/photo/2120788750055270373KDamEj

Нима все още изглежда така?

# 5
  • у дома
  • Мнения: 965
Да, така изглежда ...
Но, ако не държиш да е в Бургас, имам приятелка, която се омъжи в Несебър, каза, че е било много хубаво. На снимките също изглежда старо, но поне ритуала бил хубав...

# 6
  • Мнения: 2 386
По независещи от мен обстоятелства въпросната сватба ще се състои в Бургас....
Така,че няма резервни варианти ...

# 7
  • у дома
  • Мнения: 965
Съчувствам на бъдещите младоженци...
Но да ти кажа, не съм била на сватба от миналата година лятото - може нещатата да са се променили. Дано...

# 8
  • Мнения: 4 546
снимки нямам качени, но точно същата си е залата. доколкото си спомням, 80лв е ритуалът през уикенда като се канят и гости. ако отидеш в делничен ден само с кумовете е безплатно. за музиката не са ме питали, беше си на запис. поръчах фотограф за залата, някъде около 2 лв на снимка излезе. но не съжалявам-наистина си личи, че ги е правил порфесионалст, а за такъв ден си струва парите  Wink

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 17:00 от herelina

Общи условия

Активация на акаунт