боядисване и цикъл

  • 745
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 546
Момичета, да се боядисам ли днес?Уж очаквам да ми дойде тия дни...всъшност какво мислите по въпроса - вярно ли е това, че когато си в цикъл боята не те хваща?
Може и да е обсъждане вече, но аз нищо не намерих... Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 562
вярно ли е това, че когато си в цикъл боята не те хваща?

И аз така съм чувала. По-добре за по-сигурно почакай да ти мине  Wink

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Аз не мога да намеря логично обяснение за подобна връзка, но е факт, че всички фризьори са ме предупреждавали да не се боядисвам когато съм в цикъл. newsm78. Не си спомням да съм го правила Thinking Но щом още не си в цикъл, може и да се боядисаш.

# 3
  • Мнения: 4 546
за мен лично това не важи.  но имам 1-2 приятелки, при които наистина не хваща  Thinking така че моят извод е, че е индивидуално и докато не пробваш няма да разбереш кое важи за теб  Laughing

# 4
  • Мнения: 5 393
На мен цикъла никога не ми е пречил да се боядисвам.Хваща си ме боята всеки път, даже няколко пъти съм правила драстични промени в цвета по време на цикъл.

# 5
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз лично не виждам никаква логика.
Боядисвала съм се в такъв момент и ме е "хващало".
Фризьорите, при които съм била никога не са ме питали "ама ти в цикъл ли си", преди да ми наклепат боята.

# 6
  • Мнения: 56
Явно е индивидуално.
И аз самата нямам логично обяснение да има връзка, но при мен от патладжаново се получи люляково. #Crazy

# 7
  • Мнения: 5 317
Различно е при всеки.Пробвай,поне ще знаеш как е при теб занапред.

# 8
az sam frizior i mislia 4e tva sa palni gluposti,6te te hvane sko si kupuva6 dobra boia,ako ima6 vaprosi pi6i

# 9
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Явно е индивидуално.
И аз самата нямам логично обяснение да има връзка, но при мен от патладжаново се получи люляково. #Crazy

Според мен тази "заслуга" е била на фризьора.  Peace

# 10
  • Мнения: 231
Ако искаш да изглеждаш добре в смисъл цвета да стане както ти искаш по добре не експериментираи. Naughty
Аз имам постоянна фризиорка от 8 год.и не се съмнявам в неините съвети.

ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХ  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт