Отговори
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Малко нескопосанко заглавие, но искренно! Честита ви нова седмичка, в която ще посрещнем месеца на влюбените!

Последна редакция: пн, 29 яну 2007, 07:56 от Хера

# 1
  • Мнения: 1 792
хахаааааа.пу първа. Mr. Green
може да е нескопосана ама на мен ми харесва.айде утре ранко Голди да сервира кафенце,а другите момичета и здравословните напидки Hug
STELLA_B  редактирай темата само от коя до коя дата е за да се ориентират мацките.айде лека нощт

# 2
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Еми да де, сетих се, ама вече е късно май! Пу, колко съм глупава! Хайде сега, ако може някой да ми помогне, ако не - ще помоля модераторите.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Добро утро! Честита ни нова темичка и дано този месец наистина донесе на всички ни много любов и много бебета!

Хубав ден и успешна седмица Hug
Отивам да дочета старата, че от събота вечерта бях без нет и вчера щях да издивея Crossing Arms

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Добро утро,
влизам да се похваля 2 черти на теста за бременност имам  Simple Smile
Верни се оказаха предчувствията ми
Успешна седмица на всички и дано повлека крак за много положителни тестове

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ей, браво, честито, tanya_p   bouquet Лека и безпроблемна!
Честито и на mamma mia, че чак сега видях, че се е похвалила вчера  bouquet
Много щастливи мигове, момичета, с малките човечета вътре във вас Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 3 688
tanya_p честити ти две черти:)Успех!
Добро утро на всички от мен,аз от тази сутрин  съм с неканени гости:(и с ужасен грип.Сега след като видях лелята поне мога да се натъпча с всички лекарства в къщата и да се излекувам вече,че така не се издържа.
Но първо ще се насладя на кафенцето което Голди е предложила,успешна седмичка на всички!

# 7
  • Мнения: 270
добро утро,
tanya_p честито, лека и красива бременност и дано наистина да повлечеш крак,
темичката си е прекрасна и дано донесе късмет на всички бебеправещи Simple Smile
ммм как добре ми идва това кафенце, а вече се усещам че не мога да работя докато не проверя какво става във форума Wink
Лека и много успешна седмица на всички (и много бебета)
 Hug  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 565
Ехаааааа имаме си две нови бременилки! Hug Честито на mamma mia и на tanya_p!   bouquet Лека и безпроблемна бременност. А на другите успешна седмичка и по - малко неканени гости, даже ако може и без. Благодаря и за кафенцето на Голди! Ами аз да започвам с работата пък да видим до къде ще я докарам. Момичета под секрет да ви кажа имам един ден закъснение  newsm17. Утре тест, не мога повече да чакам ...   Naughty 

# 9
  • Мнения: 2 120
Добро утро.
Честито на бременните момичета. Лека и безпроблемна. Laughing
И хубава седмичка на всички. Hug

# 10
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Браво на Таня! Честито, мила!  bouquet Ама много хубаво започна седмичката, нали? Айде, само така!

# 11
  • Мнения: 851
Добро утро момичета Wink Успешна седмица желая на всички и до неделя да видите двете чертички  Joy
Много Ви обичам. Аз се забавах, защото допрочитах минала седмична темичка

Честито mamma_mia и tanya_p  Лека бременност ви желая и красиви и здрави бебчета накрая   bouquet

Ех колко хубаво: миналата седмица завърши с   EFP и тази седмица започна с  EFP Дано танчето да повлече крак и за всички да е такава.

# 12
  • София
  • Мнения: 242
tanya_p Честито  smile3525. Лека и безпроблемна бременност ти желая.

# 13
  • Мнения: 103
Добро утро  Heart EyesЧестито на новите ни мами  bouquetАма колко е хубаво само така да ни започне седмичката HugДано това хубаво заглавие ни носи късмет.Весел ден

# 14
  • Мнения: 1 446
Добро утро, бъдещи мамчета!

Да ни е плодотворна и плодоносна седмичката Wink

Общи условия

Активация на акаунт