Igraiat li majete vi "Eurofootball"

  • 3 184
  • 47
  •   1
Отговори
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
 newsm78Zdraveite mami,tazi tema mnogo me valnuva.Majat mi vseki den igrae "eurofutball",niakoi pat s malko pari-2-3 lv,drug pat s poveshe 20-30 lv.Po princip igrae s 2 lv na den,no az se iadosvam,she ne moga da ga spra.Toi ne pie i ne pushi,no tozi EF.......Moia priatelka mi kaza,po-dobre tova,otkolkoto da sa angajirani s "drugi neshta".A VASHETO MNENIE PO-VAPROSA???????P.S.Izviniavam se,che pisha na latinica,no ne6to stava s "kredor-a". Thinking

# 1
Здравей!Моят мъж също е голям фен на Еврофутбол.За капак има пункт точно до нас.Аз много се ядосвам.Не толкова заради това колко пари залага, а че играе все пак някакъв вид хазарт.Не ми харесват и хората, които висят там.Но не знам как да го спра....

# 2
  • Мнения: 239
Мъжката страст по хазарта е също толкова древна, колкото и онази по младите пиченца. Не е уместно да го спираш нито за едното нито за другото.

# 3
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Не.
Воъбще не е запалянко.

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Играе. Всяка седмица. Често печели, но не големи суми. Нямам нищо против тази негова страст.

# 5
  • София
  • Мнения: 12 545
Мъжът ми не, но баща ми играеше първо Тото 1, сега Еврофутбол и не искам да те отчайвам, ама няма да можеш да го спреш.   bouquet

# 6
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
 Naughty Просто не го влече  Mr. Green

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Не, но се случва аз да играя Mr. Green

# 8
  • Мнения: 6 868
Играл е преди, докато беше още в училище, сега не играе. Иначе миналата година на световното заложи не малка сума пари в интернет и ги загуби, та това го вразуми малко. Но като цяло не е запалянко.
Дали ще можеш да откажеш мъжа си не зная, но можеш да пробваш да го ограничиш, примерно веднъж в седмицата да играе само.

# 9
  • Мнения: 323
Не,и слава Богу! Naughty

# 10
  • Мнения: 8 505
Да,играе.Аз също понякога.

# 11
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Преди играеше по-често и печелеше малки суми,сега няма време и играе рядко.Веднъж в седмицата е допустимо.Поговорете с  мъжа ти,с другите пари,които евентуално би заложил,да направите нещо за вас двамата.Така може би ще се мотивира да ги вложи в нещо по-полезно.

# 12
  • Мнения: 1 021
Не не играе, защото не се интересува толкова от футбол. Но пък играе тото 2  Crossing Arms
Нищо не може да се направи!

# 13
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
По никакъв начин не мога да го накарам,да не играе.Баща му го е запалил когато е бил някъде на около 10 г.И все така се получава,че 1 мач не му излиза и това още повече го анбицира да играе и "уж"  да спечели.Е има и печалби,но повече е на загуба.Бих казала,че е страшен маниак на тази тема.......... Tired

# 14
  • Мнения: 5 313
играе и то с по-големи суми.Нямам против за сега.

Общи условия

Активация на акаунт