възмобно ли е да съм бременна?

  • 1 630
  • 13
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,имам едно малко питане към вас.
Като изклиучим че постоянно ми се гади, нямам никъкав апетит дори ми става лошо като си помисля за неща които попринцип обужавам,дори от сутришното кафе с цигара ми става лошо, прерязват ме яйчниците(като пробождане) за секунди много остра болка и след това ме отпускат,температурата ми от 3/4 дни е 36,9 а по принцип ми е околко 36,4/36,5 и други такива оплаквания които ме водят до мисалта за беменност,тази сутрин реших да си направя тест.На 15 минута се появи много бледа(едвам забележина)втора чартичка.Теста е с чувствителност 25 mlu/ml, а трябва да ми доиде след 4 дни.Зная че съм избързала но нямам тарпение да разбера какво става. А въпроса ми към вас е вазмобно ли е да съм бременна? newsm78

# 1
  • Мнения: 701
Не искам да се правя на орисница,но мисля че е напълно възможно!Направи си един тест утре сутринта и ако пак излезе с двечки ще честитим тихичко! Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 1 248
Според мен е 90% възможно, тъй като критичният момент за изхвърляне на ембриона е почти преминал. А и щом теста показва втора чертичка, най-вероятно скоро ще трябва да ти честетим! Желая ти успех! Hug

# 3
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Даже и да е бледа щом я има втората черта за мен означава -положителен.

# 4
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Според мен е 90% възможно, тъй като критичният момент за изхвърляне на ембриона е почти преминал. А и щом теста показва втора чертичка, най-вероятно скоро ще трябва да ти честетим! Желая ти успех! Hug


Напълно е възможно да си бременна, но критичния момент далеч не е минал. Има вероятност въпреки положителния тест плода да не може да се закрепи и да се изхвърли като обикновен цикъл. Най-сигурния признак си остава закъснението.  Peace
Стискам ти палци скоро да се похвалиш!!!!  Praynig

# 5
  • Мнения: 280
Здравейте момичета,имам едно малко питане към вас.
Като изклиучим че постоянно ми се гади, нямам никъкав апетит дори ми става лошо като си помисля за неща които попринцип обужавам,дори от сутришното кафе с цигара ми става лошо, прерязват ме яйчниците(като пробождане) за секунди много остра болка и след това ме отпускат,температурата ми от 3/4 дни е 36,9 а по принцип ми е околко 36,4/36,5 и други такива оплаквания които ме водят до мисалта за беменност,тази сутрин реших да си направя тест.На 15 минута се появи много бледа(едвам забележина)втора чартичка.Теста е с чувствителност 25 mlu/ml, а трябва да ми доиде след 4 дни.Зная че съм избързала но нямам тарпение да разбера какво става. А въпроса ми към вас е вазмобно ли е да съм бременна? newsm78


Aко не приемаш хормони ами честито!!
Сега остава да се пазиш-без тежки товарения, стрес и топъл кръст.Полежавай си и питайнлекаря си дали да не слагаш вагинално гермастан.
Успех към голямото щастие Flutter

# 6
  • Мнения: 2 825
Ако има втора чертичка, то има бременност Simple Smile
Тихичко честито и много да се пазиш, защото хич не е минал най-рискования период  Hug

# 7
  • Мнения: 268
тази сутрин реших да си направя тест.На 15 минута се появи много бледа(едвам забележина)втора чартичка.Теста е с чувствителност 25 mlu/ml, а трябва да ми доиде след 4 дни. А въпроса ми към вас е вазмобно ли е да съм бременна?

напълно е възможно, но миличка не прочете ли на опаковката, че резултат, отчетен след 10тата минута се счита за невалиден? не знам какъв тест си правила, но на шуър чека пише, че резултат се отчита между 5тата и 10тата минута и положителен резултат след 10тата минута не може да се смята за достоверен. дано не съм те разочаровала, не се знае. иначе имаш много съмнителни признаци  Laughing след 4 дни направи нов тест! стискам ти палци   bouquet

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 710
Tedddi, разбира се, че е напълно възможно да си бременна, но все пак за по-сигурно изчакай закъснение на цикъла и пак направи тест. Нали знаеш, че понякога от силното  желание да забременеем си измисляме какви ли не признаци. Не те обвинявам в нищо, то просто се случва, на психическа основа е. Пожелавам ти от все сърце при тебе да не е само внушение, а наистина да си бременна. Да ни известиш какво се случва. Ще чакаме...! Късмет!!! Peace

# 9
Дано да си бременна мила! Praynig Praynig PraynigСтискаме ти палци! Да се пазиш от грипа! В най-скоро време да се похвалиш със сигурен резултат! Ще чакаме хубави новини, пък дано и ние скоро да имаме такива! Пази се! Hug Hug Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 2 177
Ами на теста си пише до коя минута отчита. След 15-тата минута освен да е изпарителна линия.Симптомите на евентуална бременност и ПМС никак не се различават, още повече,че е прекалено рано за подобни симптоми на бременност.Изчакай закъснение.

# 11
 Rolling Eyesздравейте мили дами,нуждая се от малко информация.След предполагаемо зачеване имах много силни болки doly ниско в корема това продължи два дни..остри болки беше страшно неприятно боликте бяха за около по 5 минути.Също така денят след....започнаха да ме болят гърдите..колкото и смечно да звучи като подскоча болката е много силна в гърдите от днес и зърната бе понаболяват.На четвъртия ден получих една такова кафеникаво зацапване на гачтичките.Корема ми е подут,отпаднала съм..и нямам апетит...имам и сенки под очите.Възможно ли е да съм бременна..и от толкова рано да усечтам първите симптоми?все още ми е рано за тест,сче ви бъда благодарни ако ми отговорите.Как се надявам само да има бебок Praynig

с обич Сълзичка  bouquet

# 12
  • Мнения: 326
Според мен е 90% възможно, тъй като критичният момент за изхвърляне на ембриона е почти преминал. А и щом теста показва втора чертичка, най-вероятно скоро ще трябва да ти честетим! Желая ти успех!



До кога е този въпросен критичен момент за изхвърляне на ембриона ?? До имплантирането ли?? Това значи 7-10 ден след О, нали??? или греша??

# 13
  • Мнения: 3 675
Лично да мен ми се струва, че тестът е невалиден след като е отчел на 15 минута.Няма тест, който да отчита бременност преди закъснение.Вярно тук има и такива момичета, с положителни тестове преди датата, но това е рядкост.Аз какво да кажа като вчера едва не се задуших в автобуса на връщане от работа или от това,че като отидох до тоалетната на гости у приятелка направо ми се догади от миризмата.Тоалетната е чиста, за първи път ми става така, може миризмата да е от котката, която гледат.Днес ме боли стомаха, имам киселини,яла съм, но въпреки това имам чувството, че от водата и кафето ми се гади още повече.Вече престанах да се вглеждам в признаците, защото винаги се разочаровах в последствие.За тест ще мисля по-късно, ако не ми дойде на 3.Тъй че, момичета, моят съвет е да изчакате с тестовете поне при 3-5 дневно закъснение.Късмет на всички и да се похвалят.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт