доведе гадже в къщи

  • 4 557
  • 78
  •   1
Отговори
  • sofia
  • Мнения: 7 477
мойто син4е от няколко дни (нали са грипна ваканция) САМО ПИТА"ти кога си в къщи","кога взимаш малкият от градина?"........"ще излизате ли с баща ми?"..............Накрая ми писна ,щото надуших схемата и му викам"сине,кажи кво искаш?"......

искал да доведе гадже пикльото Mr. Green...........Е да,ама няма как да се изнеса с малкият на тоя студ на вън Close......
и днес беше купона............Пуска ми едни смс-и от Витоша ,да съм излязла с малкия на вън,да съм си намерела работа някъде........Знае,4е баща му го няма и гледа да ме разкара Twisted Evil

Е викам му"сине,никакъв шанс да изляза на тоя студ"

Сега са с девойката в неговата стая  CrazyА то моми4ето се оказа щерка на наш приятел.И той сигурно идея си няма къде е тя Crazy CrazyНе,4е нещо правят ,ама .............все пак.

Ох,такива неща с пуберите Mr. Green

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
А честито  Mr. Green.
НИе миналата година я минахме тази процедура - дойде един срамежлив младеж с карамфил в ръката  Crazy  ooooh!, ама поне не се е опитвала да ни разкара от вкъщи.
Скоро не е имало такива изпълнения, те сега са на етапа "всички момчета са глупаци" и се събират само девойки да се кикотят.  Laughing

# 2
  • Мнения: 1 734
Леле колко весело е при вас, много се забавлявах докато ви четях. Знам, че ни е рано още, но от каква възраст да очаквам подобно изпълнение и аз?  Laughing

# 3
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Леле колко весело е при вас, много се забавлявах докато ви четях. Знам, че ни е рано още, но от каква възраст да очаквам подобно изпълнение и аз?  Laughing

направо не смея да си покажа носа извън хола Twisted Evil..........На 13 год. е,,,,а моми4ето на 15 Twisted Evil
Малкият само вика"бате,бате..........."и иска да ходи в детската.Да,ама сега за да е мирен ми разкола4ва една палитра с гримове Close,и се моля момата да си ходи щото не е лесно,ей Mr. Green
И това е само на4алото Joy

# 4
  • Мнения: 959
 Joy Joy Joy Joy Joy голям купон е при вас, погледни го от хубавата страна - никога няма да ти е скучно

# 5
  • Мнения: 3 743
Лелеее само като си помисля, че и мен това ме чака (и то в най-скоро време Mr. Green).... май е време да си раждам второ Crazy.

# 6
  • Мнения: 7 474
 Joy Момчето от рано се ориентира по какички  Laughing 
Ако не си в къщи какво ще правят  newsm78 Или аз изоставам с новите тенденции Thinking

Последна редакция: нд, 28 яну 2007, 21:46 от Leo*

# 7
Добро утро , Симона вкъщи ли е?..................

# 8
  • Мнения: 3 271
Малей, порастна и твоят "мъж", брей Simple Smile
Гот ми е да чета с какво настроение посрещаш това. Дано да не създава много проблеми и да е разумен   bouquet

# 9
  • Мнения: 2 353
  Хайде честито! Ми що не дойде на гости, мА?! И ние водим гаджета, ама само 6-годишни Wink

# 10
  • Мнения: 5 140
Роси, пораснало е вече момчето. Hug
Да ти е жив и здрав. Hug  bouquet

# 11
  • Мнения: 461
Вие пак сте по-добре Grinning
В нас звънят едновременно по Х на брой момъка, аз съм цял комуникационен център - ту в скайпа, ту на тела, ту на вратата.
"Лелче, пак ли я няма"  - едно "Добър вечер" няма кой да ти каже Hug
Оградата ни вече е изкривена от подпиране и прескачания. #Cussing out Отпред вечно има паркирани колелета и мотори.

Щерката ми подари един тефтер да съм си записвала кой я търси! Outta Joint

Добре, че е кварталното барче да се събират там - сигурно досега щяха да ме изнесат от вкъщи на палатка Mr. Green





# 12
  • sofia
  • Мнения: 7 477
 Laughingголям смях беше  Laughing

идея нямам какво биха правили без нас в къщи newsm78Верно е,4е за възрастта си е по-голям,ама 4ак да се притеснявам Rolling Eyes
Работата е там,4е от у4лище и сноуборд няма време за друго и използва всеки свободен момент.А и е от децата които си споделят Heart EyesНо да ме подреди така,4е да ме гони от вкъщи Twisted Evil
Е,останах си,не съм светила и досаждала Mr. Green
А мъжа ми се прибира ,и аз като хукнах към вратата и му викам......."шшшшшшшшшт," и со4а детската.А той само вика"леле,леле........по4на се"

Изпрати момата ,ние го избъзикахме леки4ко ,но ми беше много странно вси4ко :roll:7 клас е все пак,не ходи по дискотеки,кротък е...........И изведнъж ме мята на 4ерешата  Crazy
Даже не е искал да го вземе баща му от БСФС където ги стоварват рейсовете.Щял пеша да се прибере WinkБил е на -15'днес на Витоша и ще се прибира пеша Twisted EvilТова хормоните не прощават ей........

Все едно не пиша за мойто дете.Какво ли още ме 4ака ThinkingХУбавото е ,4е си споделя и не се притеснява.Но се питах"къде ли мислят ,4е е моми4ето родителите й?"

# 13
  • София
  • Мнения: 6 743
 Shocked Големият ми скоро става на 12.Значи скоро да очаквам включване  Twisted Evil Mr. Green
Роси, какво да ти кажа, освен кураж...и умната  Twisted Evil

# 14
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Shocked Големият ми скоро става на 12.Значи скоро да очаквам включване  Twisted Evil Mr. Green
Роси, какво да ти кажа, освен кураж...и умната  Twisted Evil

знам ли какво да о4акваш Twisted Evilказал на мъжа ми"стига бе тате,само си говорихме,щото на вън е студено "........
Да бе,за едното говорене 3 дни конспирация кога съм в къщи и кога не Thinking
Сигурно се притеснява ако съм в къщи ,ама не съм давала поводи за притеснения,отворен 4овек съм Hug

Исках и да ги нахраня,оба4е ме отрязаха Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт