Spisak za rodilnoto

  • 1 458
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 008
Moge li nqkoi da mi napi6e za ne6tata,koito 6te sa mi ot polza za rodilnoto-zadalgitelni i ne

# 1
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Влез в отчетните форуми - в началото на всяка темичка има примерни списъци, а някои правят и за отделните болници. Леко раждане!  bouquet

# 2
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Тук има повечето неща.

Ето и списък с най-необходимото за Родилното

обменна карта
лична карта
кръвна група и други изследвания
джапанки
халат/яке
20 памперса
пакет превръзки
малко шише мин. вода
прибори за хранене
чаша за вода
помпа за кърма
бельо
тоалетни принадлежности - гребен, четка и паста за зъби, ластици, сапун, крем
телефонни номера, фонокарти
влажни кърпички
книга, химикал, листя
хавлиени кърпи - 2 броя
тампони за кърма

# 3
  • Мнения: 191
При мен исках и самобръсначка, ако не си си свършила работата вкъщи. Хубаво е да си  вземеш превръзки за след раждане. Като памперси са.

# 4
  • Мнения: 59
лигнина е по удобен,но ти си решаваш,а и ако нещо си забравила ще ти ги донесат,нали за това са телефоните

# 5
Ами за теб тоалетни принадлежности, хавлия, подлуганчета - много са удобни, чаршафи - 2 комплекта, нощници - 2 бр., самобръсначка, термометър, а и тук да добавя има едни кърпички на Чико за кърмачки - да не си миеш гърдите постоянно, а да ползваш тях, лигнин и дамски превръзки
За бебето аз бях взела по 3 бр. памперси на ден, мокри кърпи, олио, чорапи, 3 компл. пелени и 3 комплекта дрехи. Но все пак питай и твоята лекарка тя ще ти каже. Леко раждане  Peace

# 6
  • Варна
  • Мнения: 26
Момичетата по-горе са ти писали. Но най-добре е да попиташ в болницата, където смяташ да раждаш?
Леко и безпроблемно раждане  Hug

# 7
  • Мнения: 227
  Освен превръзки може да си вземеш и лигнин за всеки случай,както и можеш да кажеш след раждане да ти донесат шоколад Peace

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 560
В Бургас искат и 4бр. еднократни чаршафи, 3 комплекта пелени за повиване на бебо /изхабих само един/ и дрешки за бебето!

Леко раждане   bouquet

# 9

Общи условия

Активация на акаунт