За моделирането на един мъж

  • 1 906
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 718
Почти съм убедена, че много от жените тук ще отрекат или ще застанат зад твърдата позиция, че това е cauza perduta Laughing
 Аз с гордост мога да заявя, че макар и да го обичам безумно с всичките му кусури ( нали уж това бил смисъла на истинската любов, да обичаш и недостатъците на партньора си Wink), успях да го превъзпитам до известна степен. Промених у него нещата, които не ми се нравиха...навици, вид изказ, мислене- във вид и  посока, които ми прилягат перфектно. Манипулиране ще кажете...бих ко нарекла по-скоро заглаждане на ръбовете Whistling
 Вие?

# 1
  • Мнения: 836
Като се замисля, ние взаимно се моделираме. Crazy Но, честно казано аз съм по-талантливата! Mr. Green

# 2
  • Мнения: 4 718
А, да Simple Smile Неизбежно е процеса да не е двупосочен Simple Smile
Ще споделите ли какво и как успяхте да промените?
Техники, способи и т.н  Laughing

# 3
  • Мнения: 801
при мен нещата още не са в перфектния вид, има още трески за дялане.......
а сега сериозно, може и да си моделираме умишлено или не мъжовете, но и те нас малко ни извайват някак си........аз също забелязвам в себе си промени
Така, де, мисля, че двама партньора взаимно си влияят, за да не бъдат две половинки от едно цяло, а цялото Цяло

# 4
  • Мнения: 1 418
Аз 15год.възпитавах един мъж(гордея се с него)и смея да твърдя,че жена му е много доволна от резултата.От близо 3год.превъзпитавам друг,при него е малко по-трудно,но това няма да ме откаже.

# 5
  • Мнения: 4 718
за да не бъдат две половинки от едно цяло, а цялото Цяло
Въх Shocked  ей заради тоя цитат ще те обявят за член на секстата на болните романтички Laughing

П.п Моето мнение е същото, като твоето Wink
Когато са на по-зряла възраст обработката е по-сложна Laughing Инатят се, но рано или късно се пречупват Mr. Green Кураж сестро Laughing

# 6
  • Мнения: X
Ами те хората взаимно се моделират с годините. Искаш или не, съобразяваш се, правиш компромиси, променяш си навиците, променяш си с времето ценностите. Хората си заглаждат ръбовете, защото иначе не могат да живеят дълго време заедно.

Въпреки, че една стара мъдрост за брака гласи, че когато се женят, мъжете се надяват жените им никога да не се променят, а жените пък разчитат, че мъжете им задължително ще се променят. И двете страни грешат.  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 7
  • Мнения: 801
Касиди, за техники питаш...
ами аз май не се замислям, когато го правя, както ми идва от вътре, може би с повече говорене....мъжо ми примерно  беше темерут, т.е. не споделяше какво му е, държеше се мъжки, вечно усмихнат и весел, вечно готов за веселяшки разговори с както наричаше всеки "приятелю", абе човек, флиртуващ по най-неангажиращия начин с живота и хората, докато не срещна мен и полека лека, започна да си показва и казва иснинските чувства и мисли, еее, все още продължава да харесва всеки човек, с който се запознае и е вечния оптимист.
абе всъщност с един пост в темата не може да кажеш всичко, което искаш.......
той мен ме "укроти".............бях дивачка, опърничава и все напук на света, сега запознах да си позволявам да си показвам мъдростта и да я прилагам........

с няколко думи, техниката на жената е, това, че е носителка на извечната мъдрост (наистина си мисля, и съм убедена, че жените сме мъдри същества и това е тайното ни оръжие), а мъжете са действащата сила..........

# 8
  • Мнения: 836
........А, да Simple Smile Неизбежно е процеса да не е двупосочен Simple Smile
Ще споделите ли какво и как успяхте да промените?
Техники, способи и т.н  Laughing
При нас нещата стават по нежния начин, т.е. предразполагащ, сериозен разговор с много убедителни аргументи от моя страна Whistling...на чаша вино...никога не става, ако изляза с рогата напред!
Основното, което се опитвам да променя са неговите очаквания аз да се държа като майка му.

# 9
  • Мнения: 801
за да не бъдат две половинки от едно цяло, а цялото Цяло
Въх Shocked  ей заради тоя цитат ще те обявят за член на секстата на болните романтички Laughing

аййй, ама добре, че мъжо ми е същото говедо кат мен, че иначе ква щях да я чиня..........секс-танти сектанти

# 10
  • Мнения: 4 718
Аз пък на моменти все още се държа, като майка и това супер много го дарзни и е нормално предполагам. Трябва некой да ме тресне по уж умната женска главица Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 801
ами то сигурно зависи от мъжа дали ще се държиш с него по майчински или не. ако мъжо понякога Е и действа като "посрано лапе" няма как да не влезеш в ролята на Мама-та

# 12
  • Мнения: 4 718
Хихихихи, ей тоя цитат ще му го разпечатам и ще го чака заедно с вечерята на масата Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 1 418
Когато са на по-зряла възраст обработката е по-сложна Laughing Инатят се, но рано или късно се пречупват Mr. Green Кураж сестро Laughing
[/quote]
На 38-ерген-трудна работа,ама нали съм си борбена... Mr. Green

# 14
  • Мнения: 4 718
Аууу, това си е предизвикателство Simple Smile Споделяй от време на време до кой етап си стигнала. Ако има ефект борбата ти трябва да влезе в учебниците Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт