Търся идеалната почивка!

  • 1 466
  • 12
  •   1
Отговори
  • Добрич
  • Мнения: 207
Здравейте. Praynig Търся хубав хотел със закрит басейн, закрит детски кът, по възможност да имат услуга детегледачка, под наем кошара за да не носим нашата, и ако може хотела да е голям че да можем да се разхождаме вътре при лошо време ние сме с дете на 1,6г и искаме да отидем малко на почивка някаде  Thinkingно си нямам идея къде искам всичко да е максимално добре и хотела, храната. Моля ви пишете ако сте ходили на подобно място и сте много доволни особено децата ви, защото ако на дъщеря ми е безинтересно #Crazy ще ни почерни почивката #2gunfire и ще трябва да се прибираме предварително. Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
Здравейте. Praynig Търся хубав хотел със закрит басейн, закрит детски кът, по възможност да имат услуга детегледачка, под наем кошара за да не носим нашата, и ако може хотела да е голям че да можем да се разхождаме вътре при лошо време ние сме с дете на 1,6г и искаме да отидем малко на почивка някаде  Thinkingно си нямам идея къде искам всичко да е максимално добре и хотела, храната. Моля ви пишете ако сте ходили на подобно място и сте много доволни особено децата ви, защото ако на дъщеря ми е безинтересно #Crazy ще ни почерни почивката #2gunfire и ще трябва да се прибираме предварително. Благодаря предварително  bouquet


ами нали ще има услуга детегледачка, така, че спокойно, няма да ви почерни почивката, детегледачката нали ще е за тази цел, да може детето да не почерни почивката

# 2
  • Мнения: 7 640
хмм, дали има още някоя екстра, която не търсиш?
За каква цена предполагаш, че може да намериш подобно местенце newsm78

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 295
На тези условия отговаря хотел Двореца във Велинград.Само за закрития детски кът не съм сигурна,но все нещо от тези изисквания ще трябва да превъзмогнеш. Mr. Green

# 4
  • Букурещ
  • Мнения: 7 829
ще трябва да превъзмогнеш. Mr. Green

 Naughty тук въпросът е детето да не почерни почивката, ти говориш за превъзмогване, това са две несъвместими неща.
аз от вчера не спирам да мисля по този въпрос и още се колебая какво да предложа, за да не изпусна някое изискване, сещам се за две места (като мисля от снощи), но понеже до момента не съм ползвала услугите на детегледачка в хотел и малко ме е страх да предложа, нали ме разбираш.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 412
natali_bu, много добре си ги описала изискванията и на мен ми е интересно дали в БГ има такова място. Особено това с детегледачките в зимните курорти. Виждала съм различни детски стаи, но са за над 3 години и се предполага, че могат да се занимават сами, а жената само ги наглежда или организира групови игри.
Интересно ми е дали някъде предлагат индивидуални детегледачки. Другите изисквания мисля, че някои от 4* хотелите ще ги изпълнят

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 207
вижте не държа толкова на лукса просто хотела да е добър а това с детегледачката искам например вечер да я приспа жената да стои при нея да има някакъв детски кът на закрито за да може да има къде да играе няма да стои само в стаята и #Crazy не си мислете че искам да зарежа детето и аз да се забавлявам и не мисля че имам високи изисквания просто искам и детето да се забавлява и ние с баща й да си починим малко да можем вечер да слезем в ресторанта да хапнем спокойно а не да стоим в стаята и да пазим тишина лятото например ходихме в Крапец в хотел Яница вечер ни сервираха на терасата вечерята а през деня една сервитьорка наглеждаше детето да мога да се изкъпя в басейна имаше и люлки и пързалки всичко беше супер. А хотела го търсим на максимум 4-5 часа път от Варна иначе четох в форума за хотел Рич и Стримон но много ни е далече

# 7
  • Мнения: 658
В Банско няма ли такива места?

# 8
  • София
  • Мнения: 4 412
natali_bu, аз не мисля че имаш големи изисквания, за мен са нормални, за да си починем поне малко и родителите. Дори ми е малко страно - в БГ като чели децата под 3 години трябва да стоят основно с бабите, ако няма баби, няма почивка...

Може темата да се превърне в съвети за поносима почивка с дете. Ето някои от нашите открития - апартамент с отделна спалня /оскъпява се почивката, но няма как/, бебефон и ако сте в по-малък хотел може да слизате докъдето има обхват бебефона, идеята за персонал-детегледачки не е много развита и на място трябва да се говори.

# 9
  • Добрич
  • Мнения: 207
tigonew мерси за подкрепата защото с тези нападки които почнаха. аз не искам луксозна стая с джакузи даже не мисля за спа-процедурите и шведска маса с 100 разнообразни ястия аз просто искам детето ми да има къде да играе и вечер като белите хора да сляза в ресторанта да вечерям и да слушам някаква музика, като чета в другите теми какви изискания имат защо не се подиграват с тях това че моята майка не може да дойде с нас значи не трябва да ходим никаде ли защото аз искам да взема детето с нас и тя да се забавлява. затова не съм съгласна да ходим в чужбина и трябва ли като родим деца да си стоим у дома 4-5 години за да порасне детето. чак развалих съня на някои хора да ме мислят и моля когато не познавате човека да не го нападате #Crazy подобните хотели са все на далече а ние сме от Добрич и повече от 4 часа път детето няма да издържи

# 10
  • Мнения: 658
Натали , в Банскоо има много такива места - с детегледачки  и детски градини - поразгледай в гугълчето. Ние  другата седмица сме в Баско и собствениците на хотела се ангажираха да вземат жена да гледа детето ни, което ще направи сег 2 годинки.  Laughing

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Натали , в Банскоо има много такива места - с детегледачки  и детски градини - поразгледай в гугълчето. Ние  другата седмица сме в Баско и собствениците на хотела се ангажираха да вземат жена да гледа детето ни, което ще направи сег 2 годинки.  Laughing

Банско не е на 4 часа път. Whistling

# 12
  • Добрич
  • Мнения: 207
 #Cussing out яд ме е банско и другите места са ни много далече малката няма да издържи август пътувахме на лекар до софия и тя едвам издържа накрая само плачеше беше много зле завиждам ви които живеете близо до курортите в планината продължавам да търся просто не мога да разбера защо никой хотел по близо към морето не направи условия за семейства пръскат луди пари за луксове в обзавеждането просто в някой кът да сложат детска къща люлка играчки да купят 2-3 сгъваеми кошари да ги дават под наем никой няма да тръгни да носи кошари със себе си и ще си избият парите и да намерят някоя жена като има желаещи за детегледачка ще я викат на повикване не мисля че е толкова трудно за изпълнение и най-важното не е толкова скъпо за около 1000 лева ще купят всичко и родители ще предпочитат техния хотел нали това желаят повече работа  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт