Розички от картофи

  • 3 445
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 099
Здравейте, снощи се рових из сайтовете с готварски рецепти и много харесах тези розички и реших да ви ги покажа.

В този линк са показани как се правят.
http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=886.msg8830;topicseen#msg8830
П.П. Има и още много вкусотийки във форума им.

# 1
  • Мнения: 425
Страхотни са  newsm10 . Утре родителските тела ще идват на гости и ще ги направя да ги шашна   Stuck Out Tongue Winking Eye

# 2
# 3
  • Мнения: 266
 [smilie=smile3501.gifМного скоро ще се възползвам!Страхотно изглеждат!

# 4
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
МЕРСИ!   bouquet

# 5
  • под тепетата
  • Мнения: 9 265
Веднага ги пробвах,домочадието е възхитено!Малко ги попрепържих,ама и така ги изядоха.
Благодаря за идеята   bouquet

# 6
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Изглеждат страхотно!

# 7
  • Мнения: 3 647
мерси  много ефектно изглеждат

# 8
  • Мнения: 2 099
bilqna_69 станали са ти много по-ефектни от оригинала.

# 9
  • под тепетата
  • Мнения: 9 265
Благодаря,момичета!Тънкостта явно е листата да са максимално тънки.Самото завиване не ме затрудни, защото есента приготвях букет от рози, но с  листа от дърветата -технологията е почти еднаква(пак идея от форума).

# 10
  • Мнения: 9 107
Здравейте, снощи се рових из сайтовете с готварски рецепти и много харесах тези розички и реших да ви ги покажа.
http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=886.msg8830;topicseen#msg8830[/url]
П.П. Има и още много вкусотийки във форума им.

ами те доста от тях пишат и в мамата. А както виждам, доста от мама-форума пък четат в www.gotvetesmen.com. В което няма нищо лошо.
Оригинала обаче е руски блог.
Аз само ги направих стъпка по стъпка за улеснение.

bilqna69 страхотни са   bouquet

Последна редакция: нд, 28 яну 2007, 20:57 от pep-4o

# 11
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
А, отдавна ги мернахме тия красоти в "Гответе с мен"   Mr. Green страхотни са розичките. Аз дори вчера си ги спретнах за гостите по случай рожденния ми ден  Embarassed. Много ефектни, ама толкоз пипниви, че свят ми се зави  Shocked, а нямах много време за подготовка. Ама определено си заслужават  Peace. Ето как ги използвах за салатката:

pep-4o страшно благодаря за подробното обяснение   bouquet

# 12
  • Мнения: 9 107
korneliia_h наистина си заслужават  Grinning Много ти са хубави розичките   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 3 679
Ау, много са хубави - ще ги нарежа на робота, че да станат толкова тънки и ще ги изпържа във фритюрника за по бързо   Simple Smile Тези дни ще изненадам домочадието  Wink

# 14

Общи условия

Активация на акаунт