как реагират децата ви когато ви видят голи?

  • 27 959
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 113
ще ми е много интересно да разбера различни мнения и да бъдем подготвени за неудобните въпросчета когато детето ми порасне и започне да любопитства.аз лично се събличам пред дъщеря ми и тя ме гледа много интересно ,но мъжа ми само ми прави забележки.ще ми е любопитно и да прочета и някое мъжко мнение.надявам се че не повтарям тема.

# 1
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Все още не ми обръща внимание, ако забележа че ме гледа с интерес се обръщам с гръб и му казвам да не ме гледа. И той слушка. Баща му се крие от него, много усърдно може би затова проявява по голям интерес към него. Но забележа ли по голям интерес към мен, ще спра да се събличам пред него и да му позволявам да идва в банята докато се къпя.

# 2
  • София
  • Мнения: 10 825
Към баща си не проявява никакъв интерес. Сигурно защото всяка вечер го вижда гол - къпят се заедно. Мен като ме види гола идва да ми пипа пъпа и ми обяснява, че е "пупа", ако случайно не знам Wink

# 3
  • Мнения: 1 737
Моят ми се хваща за пъпа с голям интерес, друго не го вълнува.  Joy
Не смятам да се крия, не искам да му внушавам, че голотата е срамна и нередна.

# 4
  • Мнения: 2 891
При нас е същото. Къпе се с баща си, но беше много озадачен, когато установи, че и баща му има пишка. Последва заключението, че момичетата нямат пишки, а момчетата имат  Mr. Green

# 5
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Моята дъщеря,ме е виждала да си слагам сутиена и беше по впечатлена от него отколкото от самата мен Flutter.Не ме  е питала до сега, тя е на/2.10м/ и като ,че ли все оше не я вълнувата тези неща Wink.Баща си не го е виждала той се крие много от нея, и естествено на нея той и е по интересен и постоянно го следи като излезне от банята. Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
Никога не съм се крила специално от моята. Имаше един период, в кото ме гледаше с интерес. Казвах й, ако нещо те интересува, питай. И съответно трябваше да обяснявам защо на жените гърдите са големи, за окосмяването и т.н. Сега, когато се случи да ме види, не й прави никакво впечетление.

# 7
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ами не съм им давала повод да се притесняват от голотата, къпехме се  заедно -аз и децата, докато баткото стана на  8/9г и не са имали някакъв прекален интерес към разли4ията! не се криех, и сега не го правя пред малката, знае  за превръзките къде се слагат! баща си е виждала , не се е впе4атлила, но той се опитва да се крие!естественото отношение към голотата си е най-добро за мене!

# 8
  • Мнения: 1 370
Много рядко му се случва да ме види разсъблечена. Когато вечер си сменям тениската и той дотича от някъде и ме хване в крачка, започва да се смее с глас. Joy

# 9
  • Мнения: 25 571
Нямам спомен да ме е разглеждал с някакъв странен интерес. От бебе съм се обличала и събличала пред него, даже когато беше съвсем малък, го взимах с мен в тоалетната, когато нямаше кой да го наглежда.
Постепенно започнах да избягвам ситуациите, в които може да ме види гола. Първо го молех да се обърне на другата страна, после - да излезе от стаята. 1-2 пъти и се усети детето.
На мен също не ми трябваше специално обяснение, за да разбера кога започна да се стеснява от мен. И се научих да чукам на вратата му.  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 403
Не реагира, мисля, 4е го приема нормално. Не ми е задавала въпроси. Може би защото не се крием  Peace Ту аз се къпя с нея, ту баща и

# 11
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Никак не реагира, за него голотата (в банята) е нещо съвсем нормално. Разглеждали сме и книги (по анатомия), дори съм му обяснила как се правят бебетата и как се раждат. Може би затова на него темата не му е интересна и не задава "неудобни" въпроси.
Пък и няма негов въпрос, който да е неудобен за мен. Можем да говорим за всичко.

# 12
  • Мнения: 3 537
Ми как реагира ...като си слагам сутиена и започва да се кефи и вика"цици,цици" Mr. Green и иска да ги пипне...или пък като се за преобличам и остана по прашки и вика"мама голо гъзето,"  hahaha и се кефи и хили и иска да ме пляска.
Като се къпем и сочи и казва" мама пишото кило"-пишото ми се е скрило Mr. Green И така ...не ме е срам,даже му обяснявам ,че татко му има кат неговото пишо и така.Мъжа ми още не се е къпал с него,обаче,скоро ще си направя майтап и ще го помоля той да го изкъпе ,него със сигурност ще го хване срам, hahaha ,но пък може и да се скътае де,ако се къпе с боксерките. Whistling

# 13
  • Мнения: 2 220
И според мъжа ми не трябва да се показвам гола пред детето (година и половина). Той самия не си го позволява. Аз обаче все още не се притеснявам от сина си, макар че той ме гледа с доста голям интерес и широка усмивка  Blush и дори леко се облизва при вида на гърдите ми  Embarassed Явно пази спомен за кърменето, което не приключи толкова отдавна.

# 14
  • Мнения: 7 723
Никак не реагират , но избягвам да се събличам диби- дюс пред тях   33uu

Общи условия

Активация на акаунт