СИНГУЛАР

  • 9 253
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 053
някой пил ли е това лекарство,и как се приема от организма?

# 1
  • Мнения: 1 434
Ако е за дете се дъвче таблетката като  бонбонка е  bouquet

# 2
  • Мнения: 872
Дъщеря ми го приема,вечер , преди лягане .С аспартам мисля ,че беше ,сладко е.

# 3
  • Мнения: 4 053
Дъщеря ми го приема,вечер , преди лягане .С аспартам мисля ,че беше ,сладко е.

а този аспартам не е ли опасен,нещо се пишеше за него че е вреден за организма  newsm78

# 4
  • Мнения: 872
Изкуствен подсладител, както повечето такива в големи количества предизвиква рак , много гадни работи съм чела за него. Наби ми се  в очите като четях упътването. Но за самото лекарство знам ,че е от най-пречистените, от най-новите.Повечето лекарсва имат пълнежи, подсладители,добавки , но като се наляга се приемат.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 546
Синът ми го пие вече 5 месеца, нямали сме никакви проблеми с него (със самото лекарство). То обаче не му попречи да направи няколко спазъма де. Иначе си му харесва и сам си го иска.

# 6
  • Мнения: 4 053
Синът ми го пие вече 5 месеца, нямали сме никакви проблеми с него (със самото лекарство). То обаче не му попречи да направи няколко спазъма де. Иначе си му харесва и сам си го иска.

купувате ли го ,или доктор ви го дава?

# 7
  • Мнения: 872
На нас ни го изписа алерголог, мисля че и пулмолог може да го изпише.След това личната го изписва всеки месец с рецепртурна книжка.
Над 80-90 лева е, ако искаш да си го купуваш.

# 8
  • Мнения: 4 053
на нас пулмолог ни го изписа,ама за лечение за 14 дни само,
дали ще свърши работа за толкова време,
а като чета,че го пият децата с месеци.....

# 9
  • Мнения: 1 434
при нас   др  Филчев -София   Изсписа  4 опаковки   сунгулар  плюс  хомеопатия   ефект имаше Naughty

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Не знам какъв ефект търсите,но алерголожката,която го изписа на сина ми каза,че започва да действа след 2 месеца прием. ThinkingВече 3ти месец го пие и слава богу спазъм не е правил,а преди това на всяко разболяване правеше спазъм и слизаше в гърдите.
Интересно,на нас ни каза да го взема сутрин на гладно. ooooh!

# 11
  • Мнения: 1 434
Не знам какъв ефект търсите,но алерголожката,която го изписа на сина ми каза,че започва да действа след 2 месеца прием. ThinkingВече 3ти месец го пие и слава богу спазъм не е правил,а преди това на всяко разболяване правеше спазъм и слизаше в гърдите.
Интересно,на нас ни каза да го взема сутрин на гладно. ooooh!

да така е  приема  е поне няколко месеца иначе  не се забелязвал ефект Hug

# 12
  • Мнения: 239
Ние от година и няколко месеца пием СИНГУЛАР и съм много доволна. От тогава веднъж е правил пристъп,което за мен е показателно,че му помага.А  това "аспартам"какво е-друго лекарство или съставка на сингулара Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 872
Аспартам е искуствен подсладител.
Ако прочетеш нещо за аспартама, определено няма да е положително. Аз съм чела за него специално какви ли не гадости.
В сингулера освен действащата съставка, се съдържа и аспартам...за съжаление.Дано не проявява вредното си действие...в случая.  Sad

# 14
  • Мнения: 239
Не предполагах,че е вредно-сега пускам ГУГЪЛА.Дано не ми настръхне косата.Благодаря за бързият отговор  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт