Бременна съм-с какви препарати да почиствам банята?

  • 10 720
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 493
Мили мами,моля помагайте!С какво да почиствам банята да не вреди на бебето.Преди чистех само с доместос,но ми казаха,че бил силен.Споделете как беше при вас?

# 1
  • Мнения: 824
Слагаш си ръкавици и маска на устата  и си чистиш както преди PeaceАз съм чистила и с ACE ,но така маскирана Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Има препарати, които не са така агресивни. Пробвай с "Фрош".

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Внимавай с препаратите в аерозолни опаковки- те се вдишват лесно. Иначе чак пък маски и ръкавици... По тази логика не трябва и да се парфюмираш, да избягваш да ползваш козметика въобще. А за боядисване или къдрене на косата да не си помисляш.

# 4
  • Мнения: 780
почиствай навсякаде с продукти за чистене на билкова основа смея да твърдя че са по добри от повечето техни събратя с разнии химии вътре Peace

# 5
  • Мнения: 789
Аз чистех с прахообразни, например Бинго. Не е силно ароматизиран. И оставяй вратата отворена, че да влиза въздух. А ако може таткото да я върши тази работа, още по-добре  Simple Smile

# 6
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
аз чистех банята с Доместос през цялата бременност без маски и разни такива, не съм имала проблем, не съм затваряла вратата на банята и така до ден днешен не пазя и детето от такива миризми, мия пода а тя ходи с проходилката след мен и парцала

# 7
  • София
  • Мнения: 6 011
Когато бях бременна ми ставаше лошо от Доместос и други препарати с мирис на белина и затова си почиствах банята с най-обикновено веро"Ехо" и гъба.Чистеше се добре.

# 8
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Сапун и сода......

# 9
  • под тепетата
  • Мнения: 9 268
Пробвай с тези, които ти препоръчва ro6ko_. Такива са на Дионис и наистина са добри. Купуват се от дистрибутор. Можеш да ги разгледаш тук     http://dionis-ipg.hit.bg/. Наскоро една мама беше пуснала тема за тези препарати, а скоро ще има и за бебета.

# 10
  • Мнения: 824
И  не ползвате ръкавици,като чистите банята с препарати Rolling Eyes.Аз и не бременна си пазя ръцете Hug

# 11
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
И  не ползвате ръкавици,като чистите банята с препарати Rolling Eyes.Аз и не бременна си пазя ръцете Hug

аз също си пазя ръцете, но не ползвам ръкавици, защото не търкам с ръце, а с четка, след като натъркам плочките изплаквам с душа, всичко се стича и отива в канала,

# 12
  • Мнения: 5 362
Слагаш си ръкавици и маска на устата  и си чистиш както преди Peace
И аз така си чистех.Със същите препарати.

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Маска не съм слагала, но ползвах същите препарати, както и когато не съм бременна.

# 14
  • Мнения: 70
 на мен майка ми идваше да ми мие банята  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт