Детски рожден ден инфо и препоръки

  • 504
  • 4
  •   1
Отговори
 Здравейте,
 
 Предсти ни рожден ден и моля да ми препоръчате детски парти клуб, тъй като досега не сме празнували навън. Предполагам, че е имало не една и две такива теми, но търсачката дава заето. Разгледах в нета и съм меко казано разпеторена. Спряла съм се на Двете феи, Патетата или Ментов носорог. Става дума за 7-ми рожден ден, за около 10-11 деца. За нас въпроса е и много емоционален, тъй като Митко е предучилищна група в детската градина и ще се разделя с приятелите тази година. Ще бъда благодарна на всякаква информация - впечатления, препоръки, цени .

# 1
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Предполагам, че става въпрос за София. Но дай и предпочитанияза квартал - така ще ориентираш по-добре хората.

В "Гео Милев" бих препоръчала "Тинки Уинки" на ул. "Едисон"

Съветът ми е да видиш в гугъл и да се обадиш по телефона тук-там.

Така успях да си намеря Дядо Коледа за вкъщи.

# 2
 Да, за София става въпрос, а за квартал - Лозенец. Аз се обаждах, но ми е малко трудно да преценя по телефона newsm78, а едва ли ще имам възможност да обиколя клубовете. Затова разчитам най-вече на личните ви впечатления и препоръки.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 247
В края на миналата година синът ми стана на 6г и му направихме рожденият ден в Патиланци.Доста обиколихме и се оказа в Патиланци  най-удачно, евтино за всичко което предлагат и най-важното и децата и родителите останаха много доволни.Синът ми пак иска да му е рожденият ден там.Забавляваха ги децата 2ч. а след това свободно още колкото си искаш.Ние затворихме Патиланци, а РД беше от 17ч.

# 4
  • Мнения: 410
Днес бяхме с дъщеря ми на рожден ден в "Двете феи" в Лозенец.
Аз лично съм много доволна smile3521 Отпред има кафенце за майките,а отзад има две големи стаи за игра.Пред тях,между кафето и стаите има едно голямо празно помещение,което е предназначено сигурно за малки масички  и столчета за децата.В двете стаи е пълно с играчки,в едната има от онези големи неща,като къщи които са пълни с топки,въжета за висене,тунелчета....ама и аз как го обясних ooooh! дано си ме разбрала.
Но най-добре е да отидеш на място и да прецениш дали ще ви устройва Peace

Общи условия

Активация на акаунт