капките babynos

  • 561
  • 4
  •   1
Отговори
моето бебче е на изкуствено хранене и има невероятни колики. След доста безсънни нощи пробвах от вчера капките babynos. веднага заспа като къпано. давам ги - 4 капки по три пъти на ден, но само вечер. притеснявам се дали не бъркам нещо. не мога да повярвам, че наистина му помогнаха. днес отоново спи непробудно, дали не съм ги предозирала  Thinking

# 1
  • Мнения: 119
Не се притеснявай,моята бебека имаше страхотни колики първия месец,какво ли не давах,какви ли не капки и бабини рецепти и аз взех BABYNOS,от тях имам и до днес,сега сме на 3 месеца и по4ти не съм давала от тогава.Много съм доволна,аз ги давах първите дни на всяко хранене по 3-4 капки,а по късно 3 пъти на ден.Пожелавам ти по-бързо преминаване на този ужасно труден период!

# 2
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 715
И аз бях много доволна от Бебинос капките, дори взех и за мазане. Давах й капки, когато започне да плаче по 3 капки и й мажех коремчето с мехлема. Също много ми помагаше Еспумизан на капки, но това в самото начало, после като че ли свикна с тях и минахме на Бебинос. За щастие при нас коликите вече отминаха.  Дано и при вас да е така скоро. Grinning

# 3
  • Мнения: 2 159
и аз съм давала от тези капки и то даже по 8капки, без особен ефект

# 4
  • Мнения: 1 382
При нас помогнаха малко, давах по 3 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт