без бикини в родилното?!?!

  • 12 272
  • 124
  •   1
Отговори
  • Мнения: 146
вярно ли е, че искат да си без бельо след раждането? как закрепяхте превръзките тогава, звучи ми налудничево newsm78

# 1
  • Мнения: 1 041
Предполагам,че всяко родилно има различни изисквания.При нас искаха да сме без бельо само сутрин на визитациите Peace

# 2
  • Мнения: X
Аз не съм била без белъо.....иначе как ще стана.....и къде ще ми седи превръзката newsm78 #Crazy
Чувала съм само веднъж нещо подобно но не се заинтересувах....

# 3
  • Мнения: 811
Без бикини само за визитациите.Ина4е си джиткаШ с гаЩи  Wink

# 4
  • Мнения: 999
Вярно е, поне там кадето бях аз.
Аз си бях с тях, но щом наближеше визитацията ги махах. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 146
Пинк, извинявай за въпроса ама гледат ли те отдолу на визитация(щом те искат без бельо??) и взе пак тая кървава превръзка се мотае там..... не мога да си го представя... Embarassed

# 6
  • Мнения: 503
и при нас не даваха,но аз си слагах

# 7
  • Мнения: 46 438
Аз бях с бикини през цялото време, включително в операционната (станах за смях  Embarassed ) след раждането пак си с гащи, само за визитация ги сваляш.

karolina_, я стига  Laughing нали трябва да видят какво количество кръв излиза, да нямаш кръвоизлив и т.н., това им е работата, да са мислили, когато са учили за гинеколози  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 8 505
Аз си бях с тях, но щом наближеше визитацията ги махах. Simple Smile

Аз също.

# 9
  • Мнения: 100
Вярно е,колкото и ужасно да звучи. SickАз също бях много изненадана,но...го преживях някак си.Дори още когато те приемат в болницата,ти вземат личния багаж(тоест връщат го).Аз си бях приготвила 2 нощници,бельо,хавлиени кърпи,и задължителните термометри и лигнин.Взеха само задължителните неща,а аз успях да си вмъкна незабелязано(приемаха ме през нощта и контролът беше по-слаб)едни бикини и една хавлиика.Бяха ми много полезни.За хавлията нищо не ми казаха,но бикините скривах преди всяка визитация.
Незнам кой го е измислил,обаче ако го барна... #2gunfire #2gunfire #2gunfire,тежко му!!
karolina,желая ти успех!

# 10
  • Мнения: X
Пинк, извинявай за въпроса ама гледат ли те отдолу на визитация(щом те искат без бельо??) и взе пак тая кървава превръзка се мотае там..... не мога да си го представя... Embarassed

Разбирасе, нали затова са визитаиите. Половин час преди визитаия при нас минаваха сестрите и ни подмиваха с едно канче с вода и йод в една подлога. Една дълга щипка с някакъв тампон на края с която те бършат....... после те оставят да седиш така със свити от коленете крака и вдигната нощница до гърдите докато не минат докторите да те огледат. На мен след 2-рия ден ми дадоха да се измия сама, мен това с миенете ми беше най-неприятно...

# 11
  • Мнения: 3 042
Пинк, извинявай за въпроса ама гледат ли те отдолу на визитация(щом те искат без бельо??) и взе пак тая кървава превръзка се мотае там..... не мога да си го представя... Embarassed

Ами представи си го. Mr. Green

Вярно е, че искат да си без бикини, но освен на визитация никой не те "следи" с какво си обута. Аз и с пижама си ходех, което е "забранено" Wink

# 12
  • Мнения: 1 273
Аз съм ги сваляла само за визитации, през другото време си бях с бикини. Laughing

# 13
  • Мнения: 2 197
Пинк, извинявай за въпроса ама гледат ли те отдолу на визитация(щом те искат без бельо??) и взе пак тая кървава превръзка се мотае там..... не мога да си го представя... Embarassed

Ами представи си го. Mr. Green

Вярно е, че искат да си без бикини, но освен на визитация никой не те "следи" с какво си обута. Аз и с пижама си ходех, което е "забранено" Wink
И аз си ходех с пижама, а за визитациите ни задължаваха да сме без бельо и по нощници и то болничните нощници. За 7 дена нито веднъж не ме прегледаха, но аз раждах секцио и може би са разчитали, че някоя акушерка ще забележи ако има нещо нередно при смяната на превръзките.

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Без бикини само за визитациите.Ина4е си джиткаШ с гаЩи  Wink



Естествено!!!!!! Joy

Общи условия

Активация на акаунт