Какви бисквити слагате в млякото?

  • 2 979
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
Искам да разнообразя сутрешната попара с мляко с някакви бисквити.Какви мога да слагам?
Слагах два пъти на Хип, прили4ат ми на нашите обикновени бисквити.
Какви други , освен обикновени мога да слагам?
Мога ли да слагам от бишкотите на Плазмон, но не 1-2, а пове4е, 4е да стане по-гъсто?

# 1
  • София
  • Мнения: 897
Плазмон, Чи-чи бебе, от типа на бишкотените... избора е голям, стига да са разтворими. Ако искаш да стане като каша- да можеш,но не знам дали няма да е прекалено сладко. По-добре си купи една бисквитена каша. Иначе аз и слагам в млякото по 1 бисквитка.  Peace

# 2
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
можеш да слагаш разбира се от бишкотите на плазмон, те имат и бисквитки на прах специално за мляко, аз натрошавам каквито имам, слагам 'закуска' дори

# 3
  • Мнения: 832
Закуска, обикновени с масло на Нестле, чаени, Еверест.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 457
Най-добре слагай Плазмон  Peace
И бисквитена каша също става  Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 2 160
Можеш да разнообразиш също и с овесени ядки (фини със сирене и малко захар) , грис по същия начин , каша, кус-кус (Plasmon)
Бисквити аз съм слагала обикновени и на Plasmon (1-2 само) Peace

# 6
  • Мнения: 962
аз ползвам чи-чи бебе и закуска  Peace

# 7
  • Мнения: 2 197
Aз слагам "Закуска" или обикновени бисквити. Става чудесна каша, разтварят се идеално. Започнах от 7-мия месец да и разнообразявам закуските и сега  редувам попара, мляко с бисквити и каша. Опитах веднъж да и дам овесени ядки, но ги изплюдемонстративно (сигурно е видяла с каква погнуса и ги давам).

# 8
  • Мнения: 2 936
на тази възраст давах само на ХИП и ПЛАЗМОН  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 344
на плазмон съм слагала и повече не става по гъсто кой знае колко а става много сладко закуска се разтварят идеално и можеш да го докара на каша с тях и други съм ползвала но не се разтварят много добре

# 10
  • Мнения: 5 362
Закуска, обикновени с масло на Нестле, чаени, Еверест.
Peace

# 11
  • Мнения: 2 019
аз ползвам чи-чи бебе и закуска  Peace
Peace

# 12
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Слагам Плазмон.На 180мл.мляко слагам 4 бисквитки.Не става на каша.С биберона с 3-те капки си върви нормално.

# 13
  • Мнения: 2 897
Можеш да разнообразиш също и с овесени ядки (фини със сирене и малко захар) , грис по същия начин , каша, кус-кус (Plasmon)

Същото,но не добавям захар Peace

# 14
  • Мнения: 1 186
Слагам бисквити сот скоро във вечерното и мляко както и когато и приготвям кисело мляко или мляко с бисквити и плодове...слагам или на Плазмон,обикновенни бисквите,закуска или бисквитите ЕТИ

Общи условия

Активация на акаунт