Oтносно зеленчуковите пюрета!

  • 1 374
  • 24
  •   1
Отговори
Кажете с какви зеленчукови пюрета е подходящо да се започне от какви зеленчуци от 4 месец?

# 1
  • Мнения: 832
Аз започнах да захранвам на 4 месеца и малко с плодово- зеленчуково пюре ябълка и морков ябълка и тиква на Хип. Ако искаш да само със зеленчуково, може да започнеш с картоф, морков, тиква.

# 2
  • Мнения: 553
Мисля, че е добре с тиква, картофче, морковче ... аз мисля по-нататък така да започна. 

# 3
TALI1  и ние сме точно на 3 месеца и 11 дена като вас

# 4
  • Мнения: 371
Ако искаш да само със зеленчуково, може да започнеш с картоф, морков, тиква.
Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Тиква,картоф,морков,тиквичка....оризова каша....

# 6
И ние започнахме с тиква.  thumbsup

# 7
  • Мнения: 354
Ние започнахме със картоф и морков на Хип Peace

# 8
  • Мнения: 3 042
С Хип. Ранни моркови--------ранни моркови и картофи-----------картоф и тиква--------смесени зеленчуци за над 3м /все му забравям точното име на това пюре Embarassed/. Всичките са за над 3м.

# 9
  • Мнения: 59
Аз започнах с картоф и морков( правя си го в къщи)

# 10
  • в центъра
  • Мнения: 445
Препоръчвам ти да започнеш с морков. Той е сладък и бебетата го обичат. После пробвай с картоф. Тиквата мисля, че се дава малко по-късно.

# 11
  • Мнения: 772
първо започнах само с картоф после+морков,тиквичка,чушка и т.н.

# 12
  • Мнения: 5 362
Кажете с какви зеленчукови пюрета е подходящо да се започне от какви зеленчуци от 4 месец?
Аз започнах с домашни-картоф,морков,а по-нататък като посвикна добавях и трети зеленчук.

# 13
  • Мнения: 553
dani_9452435, аз трябваше да родя ноември месец но ми изтичаха водите по малко и се наложи по рано да родя, но си пиша при ноемврийките Simple Smile
по темата - онзи ден дадох на Вики на върха на една чаена лъжичка малко варена тиква - страшно му хареса и примляскваше. И незнам дали от тиквата, ама след няколко часа направи аки, а при нас е страхотен проблем с изхождането та ни дойде добре. Но ще изчакам да навърши 4 месеца и тогава ще давам отново зеленчуци
Нас ни мъчи и зъбче вече.

# 14
  • Мнения: 590
Аз започнах с картоф и морков( правя си го в къщи)
Peace

Общи условия

Активация на акаунт