Повече от месец запушено носле...

  • 545
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 030
Вече повече от месец дъщеря ми е със запушен нос...От това кашля понякога, връщат й се секрети в гърлото. Слагах капки Виброцил, нямаше ефект. Редовно промивам със Стеримар, вече изхабих 1 голям флакон - нищо...Давам сироп за кашлица Проспан и 1 сироп противоалергичен - Кларитин, но пак нищо...
Иначе не е имала температура, сополите не изтичат от носа и като излязе понякога някое малко сополче - е бяло, почти прозрачно на цвят.
Дайте идеи какво да правя!

# 1
  • Мнения: 48
Здравей , mousy. Моята дъщеричка е на 1,6год. и от бебе нослето и хърка и е запушено точно по същия начин както и при вас, но не минава и не минава. Наскоро четох в този форум за "заден ринит", който се предизвиква от бактерия- признаците са същите. Изследвахме гърлен и носен секрет, но няма бактерий. Консултирах се със специалист УНГ и ми каза, че обикновено при такива деца след 3-4 години се налага премахване на трета сливица. И аз незнам какво да правя от това тя постоянно ми боледува. Ще се радвам повече мами с подобен проблем да ни пишат. Ще следя темата с интерес!

# 2
  • Мнения: 2 700
Вече съм забравила как съм действала, но ето ти една тема, в която би могла да намериш своя отговор.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=135866.0

Общи условия

Активация на акаунт