Подарък за рожден ден на 2 год кукла

  • 514
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 492
Мами моля ви помагайте .  Grinning
Утре съм на рожден ден на момиченце , става на две годинки , но незнам какво да й подаря .  Rolling Eyes
С дрешки съм я обзавела до второто пришествие , искам да й взема някаква играчка .
Но си нямам никаква идея какво да е ... кукли не харесва , поне това знам . Радва се на някакви уреди - взели са й наскоро детска прахосмукачка  и не се отлепя от нея .
Какво сте взимали наскоро на дечицата си на ,  което най - много са се радвали ! newsm78

# 1
  • Мнения: 1 455
В Хепиленд имаше на промоция много хубави миксер,тостер и кафемашина(Тефал) на промоция.Цените им са около 12-13,00лв.,а в един сайт ги гледах по 25-30,00 лева.Та една приятелка взе на децата си и те много си играят с тях.Друго за което се сещам е магнитна дъска.

# 2
  • Мнения: 1 364
На Алекс за вторият рожден ден сестра ми й подари пееща ютия. Голяма радост и голямо гладене...Simple Smile))
Има много хубави маси за гладене, пералня, миксер, сервиз с чаши, чинии, вилици и лъжици.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 457
И аз мисля, че много се радват на големи сервизи - чашки, лъжички, котлон, печка и други. Има най-различни видове, по-скъпи и по-евтини, някои издават и специфичните звуци.
Друга идея - пъзели или книжки с театър.

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Комплект ютия с гладачна маса. Или микровълнова - да готви. Общо взето, на тази възраст подражават  и искат "като мама". Затова и обичат да играят на домакински игри.

# 5
  • Мнения: 2 492
Мерси много за отговорите !
Аз уви неможах да я зарадвам , но зарадвах майка й с комплект одеалце , чаршафче и калъфка и към тях пижамка от същия десен !  Wink

Общи условия

Активация на акаунт