Да не би да са ми "дефектни" гърдите?!

  • 1 587
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
 Hug Здравейте мили мами,

отскоро открих този сайт, както и библиотеката към него, от известно време чета при всяка възможна минута и научавам страшно много неща от вас (книгите ми пасти да ядат  hahaha ). Благодарна съм ви от сърце!

Значи по същество, аз съм в 7 месец, първа бременност и се чудя, не трябваше ли досега гърдите ми поне малко да пораснат? Аз от Нова година до сега съм свалила 2 кг, без да наддам и даже мисля, че и те са поотслабнали малко. newsm78
Искам да ви питам, нормално ли е това? Как беше при вас?
Благодаря ви отсега...а въпроси имам и още но ще пиша в др тема.

# 1
  • Мнения: 5 026
При всеки е индивидуално.Не мисля, че трябва да се притесняваш.

# 2
  • Мнения: 10 983
Моите никога не са били големи. Очаквах да станат огромни, но досега са пораснали съвсем малко, само зърната им потьмняха. Всички стари сутиени още ми стават.
Не се притеснявай  Peace

# 3
  • Мнения: 2 381
Не е задължително да наедреят гърдите по време на бременност.Не са ти "дефектни", спокойно.

# 4
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Моите наедряха през първите 3 месеца от бременноста,после спаднаха и сега са както бяха преди да забременея Rolling EyesЯвно при всеки организам е различно newsm78

# 5
  • Мнения: 2 757
Аз от Нова година до сега съм свалила 2 кг, без да наддам и даже мисля, че и те са поотслабнали малко. newsm78

Мда, нормално е да свалиш без да наддаваш - всички сме така  Laughing
Хубаво е, че си свалила килата от гърдите, а не от корема, че тогава вече трябва да се притесняваш много. Там е имало за сваляне явно, няма страшно. Моите пък си удвоиха размера от как забременях. Но и аз качих 2 пъти повече кила отколкото пише по книгите за този период. Но не се шашкам - важното е бебоците да не останат гладни  Wink

# 6
  • Мнения: 390
Не са ми пораствали гърдите въобще-няма за какво да се притесняваш. PeaceВярно,че сега не ми достига кърмата,но си я има.Така че няма място за подобни притеснения.Моите мога да нарека"дефектни",не за друго ,ами за това че вече 7 пъти се запушват. ooooh!

# 7
  • Мнения: 999
Моите наедряха още в 3-я месец......
Но при всяка мама е различно...........
Не се притеснявай.........

# 8
  • София
  • Мнения: 3 359
Разбира се, че се случва.
Истинската разлика ще почувстваш, когато слезе кърмата след раждането.

# 9
  • Мнения: 1 427
Как ще са дефектни, бре!И на мен не ми бяха пораснали по време на бременността, но като ми слезе кърмата станаха като бомби.После пак си върнаха старите размери Peace(още кърмя)

# 10
  • София
  • Мнения: 4 585
Моите никога не са били големи. Очаквах да станат огромни, но досега са пораснали съвсем малко, само зърната им потьмняха. Всички стари сутиени още ми стават.
Не се притеснявай  Peace
Аз съм  абсолютно същият случай. Peace

# 11
  • Мнения: 689
Моите гърди наедряха най-много през 6-7-ми месец. А сега като родих - още повече.
Но при всеки е индивидуално и мисля, че няма за какво да се притесняваш.

# 12
  • Мнения: 873
абе не знам кое е по-добре!моите са като бомби в момента,в края на 4 мес. съм и май смятат още да растат! Embarassedами дано не увиснат после! Praynig

# 13
  • Мнения: 1 517
Не се притеснявай! Доказано е, че няма връзка между големината на гърдите и количеството кърма.
Моите гърди порастнаха, но на една приятелка например изобщо не мръднаха, и тя се притесняваше като теб, пък после нямаше никакви проблеми с кърменето!

# 14
  • Мнения: 264
Не се шашкай и не си мисли, че като не са ти наедрели гърдите няма да можеш да кърмиш. Тук размерът няма значение.  Laughing
А за килата - първия път отслабнах с 4 кила първите месеци, втория път до 5-ия месец бях качила само 1 кило. Радвай се, щото и двата пъти качих по някое килце СЛЕД като родих.   Mr. Green Важното е какво казват когато те гледат на видеозон, ако бебето расте нормално, значи няма какво да се притесняваш.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт