AVON кампания 3 и 4

  • 16 801
  • 325
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 35 892
първа  bowuu

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 415
втора

# 3
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Трета!
Брошура 2 не е ли излишна?  newsm78 аз приключих с нея - не че ми пречи де, ам ада не се бъркат хората

# 4
  • София
  • Мнения: 5 826
Не е приключила, до 1 февруари е.

# 5
  • Мнения: 619
Хайде и аз се записвам:P
Имам един върпос.. така като прилагате полската брошура .. възможно ли е да се поръчват продукти и от нея ?Simple Smile

# 6
  • Мнения: 35 892
не, по-скоро е за ориентир и за сравнение с нашата:)

# 7
  • София
  • Мнения: 5 826
и понеже излиза доста по-рано от нашите, а ние обикновено нямаме търпение  Grinning

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Хайде и аз се записвам:P
Имам един върпос.. така като прилагате полската брошура .. възможно ли е да се поръчват продукти и от нея ?Simple Smile

Възможно е разбира се, само трябва да изчакаш 1 месец докато дойде в България  smile3534

# 9
  • Мнения: 619
Хайде и аз се записвам:P
Имам един върпос.. така като прилагате полската брошура .. възможно ли е да се поръчват продукти и от нея ?Simple Smile

Възможно е разбира се, само трябва да изчакаш 1 месец докато дойде в България  smile3534

Хе хе хе Simple Smile
Тъкмо докато се опарича Simple Smile !
Все пак... моя статус е малко по-различен от вашия ... Simple Smile Rolling Eyes
Сега тъкмо я разгледах .. наистина има интересни продукти.. само незнам как е кърса на тяхната парична единица(злота ако се не лъжа  Embarassed )

# 10
  • Мнения: 985
Записвам се в темата с въпрос. Някой може ли да ми каже дали продуктите от стр. 140 от новия каталог действат наистина и намаляват окосмяването? Набелязала съм си ги, а да не взема да се мина, че бодилосиони натрупах  доста и още един ще ми дойде в повече.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Кажете какво си избрахте от К03, че аз направо съм в чуденка newsm78

# 12
  • Мнения: 336
Записвам се в темата с въпрос. Някой може ли да ми каже дали продуктите от стр. 140 от новия каталог действат наистина и намаляват окосмяването? Набелязала съм си ги, а да не взема да се мина, че бодилосиони натрупах  доста и още един ще ми дойде в повече.
Ползвала съм само рол-она за намаляване на окосмяването, приятно ухае, но ефектът беше нулев. Освен това не бих ти препоръчала тази серия, защото съдържа много химия, за разлика от нея лосионите от серията Naturals са много по-изчистени  Peace

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Ен-та Grinning
Пробвам сега новия химически пилинг... какво да очаквам?

# 14
  • Мнения: 1 354
От кампания 03 аз смятам да си поръчам гел-крема за мазна кожа,този новия от зелената серия.Парфюма от страница 5 и евентуално (ама не съм решила със сигурност още) ексфолиянта с нар.
Това е!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт