До мамите от Англия, моля за инфо

  • 1 099
  • 11
  •   1
Отговори
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Предтои ми операция на миома, но ме понаплаШиха 4е могат да ми из4истят матката.Не ми се дава така, без да съм опитала алтернативен метод.
Моля ако някоя от вас е 4увала някакви отзиви да сподели ефикасни ли са тези вълШебни добавки www.vilcacora.com
 озада4ава ме факта 4е са много разпространени в България, а тук никой ниЩо не е 4увал за тях.
Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 3 394
А ти питали ги за този метод? Лично аз за първи път го чувам, но естествено не може всичко да се знае. Можеш да им поразпечаташ малко материали и да им ги покажеш. Понякога гледат да те попретупат без да ти предлагат алтернативни методи, защото или не им се занимава,или коства пари...Поне тук е така,де? Трябва да си запознат, за да ги изнудиш евда ли не #Puppy dog

# 2
  • Мнения: 1 497
na doбавки не вярвам. какво значи да ти изчистят матката?

# 3
  • Мнения: 1 541
Sl, ако съм разбрала правилно ти предлагат да я махнат изцяло, което се налага в случай, че миомата създава предпоставки за по- нататъчно развитие на рак на матката или е по някакъв начин срасната с нея. Това е информация която споделям на база на познанията ми от операцията от миома на майка ми- нейната беше с размер на портокал и тогава имаше такива опасения и за това предпочетохме да й я махнат изцяло, вэпреки че не беше задължително. На първо място трябва да говориш с тях да ти направят колкото се може повече изследвания, за да преценят потенциалните рискове(ако вече не са ги направили). Относно добавките, аз лично не бих се доверила на такива неща, щом се отнася за миома- баба ми също е имала такъв проблем и първоначално не се е отнесла достатъчно отговорно към това и за жалост усложненията са станали доста по- сериозни. Билките и добавките могат да ти помогнат само след операцията....Но пак казвам, че това е само мое мнение!
Не бих искала да давам съвети за неща по които не съм компетентна, все пак мисля че трябва добре да обмислиш рисковете....по някога не си струва....Но не трябва и да им даваш да те претупват, само и само да се застраховат от грешки. Трябва да изискаш колкото се може повече информация и мнения от тях и от други специалисти.
Стискам ти палци и се надявам да вземеш най- подходящото решение за теб.

# 4
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Благодаря мам4ета,
И на мен не ми се видя много сериозно, на сестра ми и го казали , и агенция ЕЖК(една жена каза) я осведомила 4е миомите из4езват след 6 месеца, аз съм доста скепти4но настроена, заЩото уж центърът е в Лондон, а пък имената на добавките са на испански.Тук не се продават в апте4ната мрежа, и трябва да ми ги  изпратят след поръ4ка по интернет... или сестра ми да ги купи от аптека в Бя

Teodora из4истване озна4ава отстраняване, просто не исках да драматизирам излиШно

Mе4е благодаря за подкрепата, аз поисках малко отсро4ка, заЩото Вики ми е първо дете,  и някак си е трудни4ко да преглътнеШ факта 4е никога няма да има друго...
След 3 месеца съм на контрола и немога да отлагам пове4е. затова исках през това време да пробвам неЩо алтернативно..

Адриана тук никой не е 4увал за този метод...,  аз се обадих на телефоните от сайта , направиха ми консултация с лекар(по телефона ???) и ми дадоха схема на ле4ение, но цялата работа ми се вижда малко съмнителна....
Благодаря за инфото(това 4е и вие не сте ги 4ували, ме навежда на мисълта, 4е не са 4ак толкова 4удодейни.. липсата на инфо съЩо е инфо  Simple Smile .)

# 5
  • Мнения: 1 497
Kазали са ти след консултация по телефона, че миомата ти ще изчезне след 6 месеца с помоща на испански хранителни добавки? Ще те оставя малко да помислиш за да видиш абсурдността на тази ситуация. Не ми е ясно защо не отидеш при специалист гинеколог, а се набутваш да звъниш в някаква клиника в Лондон, продаваща хранителни добавки................ Shocked

# 6
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Цитат на: Теодора
Kазали са ти след консултация по телефона, че миомата ти ще изчезне след 6 месеца с помоща на испански хранителни добавки? Ще те оставя малко да помислиш за да видиш абсурдността на тази ситуация. Не ми е ясно защо не отидеш при специалист гинеколог, а се набутваш да звъниш в някаква клиника в Лондон, продаваща хранителни добавки................ Shocked

Нали и аз това казвам  Confused
Зву4и ми странно продукти с испански имена да са патентовани в  Англия и да се продават в апте4ната мрежа на Бя
А за консултацията по телефона според мен това си  е пълна пронография
Бях при много специалсти гинеколози и резултатът е , 4е ми предстои  операция,но  поради броя, големината и лоШото разположение, съЩествува висок риск при операцията да бъде отстранена матката.
Когато ме накараха да подпиШа 4е съм на ясно, бях много неподготвена( миналия петък) трябваШе ми малко време за да асимилирам, а и все пак да споделя със съпруга ми.... да организирам вариант за дъЩеря ми.,(а след операцията няма да мога да вдигам тежко), затова помолих за отсро4ка, съгласиха се на  3 месеца
След това Ще ме режат.

# 7
  • Мнения: 1 497
Не се притеснявай предварително. Я ги дай тези да ги проверим. Би ли дала сайта ако обичаш?

# 8
Цитат на: Теодора
Не се притеснявай предварително. Я ги дай тези да ги проверим. Би ли дала сайта ако обичаш?

Теди тя на първият си пост е дала едно инфо
Ето и за самата фирма данните
http://www.chisuk.org.uk/directory/retail/result.php?keyno=146
http://www.vilcacora.com/bg/ksiazka_bg.html - а това е
Вилкакора срещу рака
Автори: Гжегож Рибински и Роман Варшевски - може да изтегли от тук

Съжелявам, че не мога да помогна с полезна информация (смятам такава поне за някой да е минал през това и да е споделил Neutral Face )

# 9
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Honda  и Теодора благодаря за подкрепата,
Факта, 4е няма информация по въпроса ме навежда на мисълта 4е не са толкова ефикасни....
Препоръ4аха ми една билкова комбинация мисля да опитам, през оставаЩите ми 3 месеца,
Благодаря оЩе веднъж на вси4ки , които ми отговориха

# 10
Цитат на: sl
....
Препоръ4аха ми една билкова комбинация мисля да опитам, през оставаЩите ми 3 месеца,
...
Дай боже пък да помогне и да не се налага - нож Sad

# 11
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Благодаря HONDA не се надявам на 4удеса, но пък и не може да стане по зле .

Общи условия

Активация на акаунт