"Патета" или "Бъни" за рожден ден на 3 годишно?

  • 1 534
  • 22
  •   1
Отговори
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Това ми е въпроса,моля за впечатления и мнения на скоро празнувалите в тези клубове.  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 271
Записвам се за темата, защото моята с аналогично питане от преди около седмица потъна безвъзмездно.

# 2
  • Мнения: 1 455
Била съм само в Патетата от изброените,но много ми хареса.От тогава сина ми все за там ми говори,ала като отидеме  постоянно има рожденни дни и не можеме да се доредим.Има много играчки,момичетата са готини и единствено което на мен ми е неудобно това е помещението за възрастни,там е тясно.Но пък нали на децата трябва да им е добре Peace

# 3
  • Мнения: 3 271
А родителите имат ли пряка видимост (не с камери) към стаята с децата? Това ми е много важно условие при избора на клуб. Благодаря ти!

# 4
  • Мнения: 1 455
А родителите имат ли пряка видимост (не с камери) към стаята с децата? Това ми е много важно условие при избора на клуб. Благодаря ти!
  Мен ли питаш? В Патетата има камери ,иначе стаите са залепени,но няма как да си виждаш детето ако не си на вратата,или другия вариант е да стоиш на вън.Ние стояхме навън и се вижда всичко, прозорците са много големи.

# 5
  • Мнения: 214
И двете места ми изглеждат подходящи. И на двете места залите са отделно една от друга, децата се гледат с камери или през витрината отвън, ако това се цели.
На Иван празнувахме рождения ден в "Барбарони" в Белите брези, няколко приятели също правиха партита за 3-ти рожден ден на децата си там и всеки път си изкарвахме много добре. Има пряка видимост /през витрина/ към помещението с децата, има достатъчно място и за родителите. Естествено има и отрицателни мнения, то идеално няма никъде.
Където и да решите важното е да се запази по-отрано. Весело изкарване на купона! Peace

# 6
  • Мнения: 3 271
Щом няма директна видимост, а само с камери и от вън, тези места не са за нас. Спестихте ми разкарването до там, благодаря ви много! Явно отново ще сме в някой от двата Барбарони, това за мен е основният им плюс, затова последните няколко пъти все сме там.

# 7
  • Мнения: 22 521
Щом няма директна видимост, а само с камери и от вън, тези места не са за нас. Спестихте ми разкарването до там, благодаря ви много! Явно отново ще сме в някой от двата Барбарони, това за мен е основният им плюс, затова последните няколко пъти все сме там.
Понеже и нас ни вълнува въпроса да питам.В Барбарони 1 или в 2 да ходим да резервираме?Кажете къде ви е харесало повече.А иначе в Бъни на мен повече ми харесва залата за родителите,а в Патета -детската.Но и на двете места сме изкарвали еднакво добре.

# 8
  • Мнения: 3 271
Деси, в Барбарони 1 къта за родители е доста по-просторен спрямо Барбарони 2, има отделна малка стая до "бара", където се сервира тортата. Иначе децата играят срещу залата за възрастните, но стената е стъклена, така че можеш да им се радваш непрекъснато.

Барбарони 2 е като една голяма дълга стая - единият край е детският кът, непосредствено до него са масите за родителите. Малко по-шумно е поради това, но пък си непрекъснато с децата, стават чудесни снимки и им се радваш през целият празник. Това за нас е много важно. Мястото  за родителите не е така просторно.

Това, което и в двата не ми харесва е, че като цяло извън хубавата голяма"джунгла" няма кой знае какви други забавления. Затова ми се искаше да сме на друго място. Но пък изискването ни да сме с децата доста ограничава изборът. Веднъж празнувахме в Ментов носорог и освен една камара други неща, факта, че видяхме децата само по време на нарязването на тортата меко казано не ни допадна и си казахме, че повече така - не.

# 9
  • Мнения: 146
А били ли сте в Двете Феи? Там има мнооого място както за децата, така и за родителите. Препоръчвам!

# 10
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Нашият втори рожден ден беше в "Бъни". Честно казано останах наистина много доволна и от обслужването и от помещенията. След нас се изредиха доста приятели и също останаха доволни. Атмосферата е приятна, просторно и чисто е. Има камери и телевизор. Да си призная не съм ходила нито в "Двете феи", нито в "Патетата". Била съм в "Барбарони" 1 и 2, но да си призная не ми хареса. Дано да съм била полезна  Peace

Успех и весело изкарване  bouquet

# 11
Дълго се чудихме къде да празнуваме рожденият ден на Мая на 21 януари,ставаше на 4 и ни се искаше нещо по-специално. Една колежка подхвърли, че са отпразнували РД на техния разбойник в детски център "Оксиния" в Младост 1 и са останали повече от очаровани. Решихме да пробваме там,наистина беше чудесно. Бяхме поканили 10 дечица, с тях се занимаваха две сладурани-много опитни аниматорки. Децата много се забавляваха, първоначално се бяхме уговорили за 2 часа,но децата не искаха да си тръгват и ги оставихме за още един час. Накрая всички хлапета си тръгнаха с рев, че не искат да си ходят. През седмицата заведохме Мая 3 пъти за по 2 часа  сутрин да си поиграе, оказа се че Оксиния си имат и полудневна занималня с програма.Всеки ден имат английски по 1 час, изобразително изкуство и какво ли още не. В петък Мая броеше до 10 на английски...с баща и щяхме да паднем като я чухме. Препоръчвам ви ОКСИНИЯ !!!Такова отношение не съм срещала  Hug

# 12
  • Мнения: 22 521
Нашият втори рожден ден беше в "Бъни". Честно казано останах наистина много доволна и от обслужването и от помещенията. След нас се изредиха доста приятели и също останаха доволни. Атмосферата е приятна, просторно и чисто е. Има камери и телевизор. Да си призная не съм ходила нито в "Двете феи", нито в "Патетата". Била съм в "Барбарони" 1 и 2, но да си призная не ми хареса. Дано да съм била полезна  Peace

Успех и весело изкарване  bouquet
Резевирах в Бъни.единствено ме подразни,че за да затворят клуба за нашето парти изискват 12 деца,иначе ако дойдат външни дечица могат да влязат да играят с нашите.

# 13
  • Мнения: 3 271
Еси, пищи, моля те отзиви като мине.
Весело изкарване!

# 14
  • София
  • Мнения: 4 949
"Оксиния" организира ли детски тържества в събота или в неделя ?
Ние живеем наблизо, но в тези дни винаги е било затворено, когато сме минавали оттам ?

Общи условия

Активация на акаунт