Нуждая се от съвет за цвят...

  • 2 867
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 522
Момичета,предстои ни ремонт през март и сега съм в чуденка за детската стая.В момента е синя навсякъде ама ми е много студено това синьо.Ще ми се да я пребоядисам в оранжеви тонове-тъмно и светло,но мебелите са сини и не знам дали би си подхождало,а харесах и една детска секция в същия цвят като креватчето и шкафа за дрехи.Въпроса ми е според вас дали е подходяща комбинация синьо и оранжево?Нямам хубава снимка на детската,но ето една на племенника ми в нея за да добиете придстава за цветовете.http://images11.snimka.bg/001428648-big.jpg
Приемам и други идеи за цвят Wink.Благодаря ви предварително Hug.

# 1
  • София
  • Мнения: 903
Защо не я направиш ЖЪЛТА? Според мен жълтото много отива на синьото. Виждала съм такива детски стаи и изглеждат страхотно.

# 2
  • Мнения: 605
Синьо и оранжево определено е сполучлива комбинация. Като избирах цветовете на детската стая сведох избора си до синьо с оранжево или бледо лилаво със зелено. Спрях се на второто, защото голямата дъщеря  го избра  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 465
Ето снимка и един сайт, от където може нещо да взаимстваш. Естествено ако ти допадне нещо.

А мебелите не може ли и тях да ги пребоядисаш, ако се наложи?
http://www.lit-mezzanine.com/catalogue.php?categ=31

Последна редакция: чт, 25 яну 2007, 00:18 от Pollia

# 4
  • Мнения: 482
Синьото се съчетава и с червено, и с жълто и с оранжево.
В твоят случай ще стои добре оранжево - просто да не е много наситено Wink
Слагаш цвета, които си си харесала до сините мебели и гледаш да не те дразни ... това е Simple Smile

# 5
  • Мнения: 125
Нашата детска е в синьо и жълто и е много добра комбинация, но мисля, че и синьо и оранжево ще стой много добре. Само оранжевото да не е много натрапващ цвят, предполагам че с по светъл нюанс ще си пасне идеално. На чаршавчето ми се мерна малко оранжаво на син фон. И както прочетох по-нагоре избираш си нюанса налагаш и ако ти хареса - той е, ако не наново и така докато ти хареса. Успех в избора Simple Smile!

# 6
  • Мнения: 522
Благодаря момичета Hug!Жълто и аз си мислех да боядисам,но кухната ми е такава комбинация и много жълтосиньо ще ми стане.Мебелите не могат да се пребоядисват,тъй като отгоре са облепени с някакво фолио.Мисля да започна със стената,която ще е най-тъмна,от бледо оранжево и да потъмнявам докато харесам цвят.
Поля,мерси за сайта  bouquet.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 180
A може всяка стена да е ако не в различен цвят, то в различни нюани на оранжевото. Мисля, че може да стане интересно. А иначе подкрепям идеята за синьо и нежно оранжево.

# 8
  • Мнения: 4 712
Синьото на детската ви е пастелно, ако и оранжевото е млечно ще стане много приятно. Аз лично обожавам тавана в детската стая също да е цветен. Дори последния път си бях направила шаблони на облаци,  но сменихме преждевременно жилището и остана за следващото...

Последна редакция: сб, 27 яну 2007, 14:05 от Kasidy

# 9
  • Мнения: 127
според мен синичко с оранжево върви и като идея ми харесва.

# 10
  • Хасково
  • Мнения: 995
Синьо и оранжево определено е сполучлива комбинация. Като избирах цветовете на детската стая сведох избора си до синьо с оранжево или бледо лилаво със зелено. Спрях се на второто, защото голямата дъщеря  го избра  Grinning

Моля те покажи вашата стая искам да видя комбинацията от двата цвята лилаво и зелено!Търся идеи за цветови съчетания в детската не ми се ще да бъдат в един цвят стените.

# 11
  • Мнения: 522
Синьото на детската ви е пастелно, ако и оранжевото е млечно ще стане много приятно. Аз лично обожавам тавана в детската стая също да е цветен. Дори последния път си бях направила шаблони на облаци,  но сменихме преждевременно жилището и остана за следващото...
Наистина е чудесна идея това с облаците Grinning.Обаче те бели ли да са на син таван или сини на бял.Мисля,че бялото по-трудно ще стане върху синьото Thinking

# 12
  • Мнения: 4 712
Аз си бях подготвила шаблоните за да правя млечно сини облаци върху бледо розов таван. При всички положения облаците да са сини бих те посъветвала. Ако го направиш ще се радвам да видя идеята си осъществена, че аз собствен дом скоро няма да имам и само ми остана да си мечтая.

# 13
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
аз съм избрала комбинация на синьо с оранжево за едната ни баня, давам ти го като пример че не е кофти комбинация, аз поне си я харесвам, бих си боядисала и детската стая ако съм на твое място, на мен ми харесва, ето и снимки на банята, ако смяташ че ще ти е от полза  http://good-times.webshots.com/photo/2558712520100325739BFNWAK

# 14
  • Мнения: 522
Евето, видях ти банята(и цялата къща де) Mr. Green,много ми хареса,особенно гардероба ти Mr. Green.А детската ви е страхотна,що не си я показала до сега Grinning.
Кас,обещавам да я покажа като стане ама през март ще е Peace.Само кажи как да ги закрепя тези шаблони на тавана Thinking?

Общи условия

Активация на акаунт